reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ide zaraz spac bo padam na twarz, mąż chory przespał cały dzień a ja sama z córcią, która dzis miała 1000 pomysłów na minutę. Do tego musialam zrobić tonę prania i prasowania,trochę siebie doprowadzić do ładu bo przez tą moją ciążową śpiączkę i chodzeniem po 20 spać - zarosło mi mieszanie i ja :-)
13X13 widzę, że jesteś moim przeciwieństwem z nauką ;-) ja się modliłam żeby moje studia już sie skończyły i żebym nie musiała już sie uczyć. Hahaha. Teraz tylko zgłębiam wiedzę na wybrane przez siebie tematy i w stopniu w jakim mi to odpowiada :-)
Fajnie dziewczyny, że się spotkałyście na majówkach. uważam, ze maj jest super na rodzenie, a zima na ciążę. Dlatego po pierwszym razie, z drugą ciążą też celowam w maj.
Anno gratuluje!
Ja już bety nie powtarzalam, testy jedynie zrobilam 3, żeby sprawdzić czy kreska ciemnieje, no i żeby mieć test na pamiątkę z taką tłustą krechą bo bladziochy szybko znikają.
Dobranoc.
 
reklama
Cześć!
Ja dziś, jak codzień, zmagam się od rana z lekkimi mdłościami, na myśl o czymkolwiek do jedzenia jest mi nie dobrze :sorry:
W nocy dodatkowo strasznie mnie cały żołądek i brzuch bolał - aż musiałam no spe zażyć :(
Trzymam kciiuki dziś za was i wasze wizyty! Piszcie od razu co i jak :*
 
Witam :)
ale sie wpieniłam, już dwa razy próbowałam niniejszego posta dodać przez apke i mi sie nie udało, weszłam na kompa, może teraz się doda ;/

DrAsia ja robie inhalacje z amolu tak: biore miske, napełniam gorącą wodą z czajnika (ale nie wrzątkiem tylko taką dobrze parującą jeszcze), nachylam się nad miske, nakrywam ręcznikiem i wdycham pare minut. Farmaceutka w aptece powiedziała mi, żebym nie piła amolu w ciąży tylko albo inhalacje albo nacierać się w okolicy skroni i za uszami.

Kachaa gratuluje udanej wizyty! Cieszę, że u Ciebie wszystko w porządku! :*

Anno gratuluje wysokiej bety! Tak trzymać! :)

13x13 jesteś mistrzynią w tworzeniu długich, wielowątkowych postów! :D i podziwiam Cię za wene do nauki, ja podobnie jak Asia raczej z utęsknieniem wyczekiwałam końca studiów, chociaż myślałam o podyplomówce, ale jak narazie nie podjęłam tematu :D

Jagoda współczuje bóli nocnych ;/

Ja z kolei objawy jakiekolwiek mam nieliczne i raczej słabe. Z jednej strony to sie cieszę, że mnie nie męczy, ale z drugiej troche martwie że może coś jest nie tak... ale nie chce panikować.
 
Jagoda dostalam:-)moj gin ladnie nazwal kropka pierścionkiem z diamentem:-Dwyliczyl, ze jestem w 6 tc i 3 dniu czyli tak jak u Ciebie na suwaczku:-ptermin na 6.05 z Om a z usg 2 dni pozniej:tak:
 
Cześć,
ale mnie dziś mdli... :)
Kachaa super!!! gratuluję!
Kasik - dzięki za odpowiedź. Myślałam, ze może robisz przez inhalator, moja córcia raczej nie usiądzie tak nad garnkiem :) a do inhalatora jest przyzwyczajona.
Idę zaraz do domku, nareszcie.
 
Kacha87 - super,zdjęcie to pierwsza pamiątka (po pozytywnym teście hehe), ja jak byłam na pierwszej wizycie to też z OM mi wychodziło aż o tydzień więcej niż z USG

DrAsia - Mnie też dziś mdli i totalnie chce mi się spać , nie mogę zapanować nad moją sennością.
Dzisiaj troche stereotypowo bo miałam ochotę na śledzie, potem na czekoladę ;))
 
reklama
Hej ja też po wizycie jest wszystko ok lekarz porażka byłam u niego pierwszy i ostatni raz wyliczył niby piaty tydzień mówi zarodek jest ale musimy czekac zdjęcie nie było szans żebym sama nie zerknęla na monitor to nawet by mi nie pokazał:-(Zła jestem ale szukam dalej aaa najważniejsze zwolnienie zapomnij ten sam tekst ciąża to nie choroba mowie o pracy to dał mi zaświadczenie że w ciąży i pełna ochrona i tyle.

Kacha cieszę się z Tobą zazdroszczę zdjecia;-)
 
Do góry