reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Odnosnie kawy to ja tez dzis musialam wypic. Zaczelo sie strasznym bolem glowy w nocy , wzielam apap bo juz nie moglam , na szczesviec pomogl ale rano zostalo takie cmienie ktore przeszlo dopiero jak wypilam kawe roxpuszczslna x mleczkiem- cisnienie mialam 89/59...

Ewelina jak to pierwotna opryszczka na ustach to moze byc grozna ale jak juz mialas i masz w sobie tego wirusa to nie. Ja jak tylko zaszlam w ciaze to mnie tsk wysypalo ze sobie rady dac nie moglam. Lekarz jak mnie zobaczyl to tylko skomentowal " jak ba Pania patrze to wiem ze bedzie fobrze bo nie wyglada Pani dobrze..."

Maui ja mam ph 7 i to moje najwyzsze, dosc liczne bakterie, ale bez podwyzszonych leukocytow, wrocilam do uroseptu , soku zurawinowego i duuuzo wody, moze jutro pojade dorawdze mocz a jak nie to furagina.
Malutka jaki preparat dostalas na pecherz?
Urolact, w saszetkach do picia. W smaku na szczęście nie najgorsze.

Co do bólu głowy, to mnie wczoraj bardzo bolała, jak byliśmy w kinie. Dzisiaj sytuacja się powtórzyła, położyłam się koło 18 z nadzieją, że mi przejdzie, ale niestety nic to nie pomogło. Po pierwsze moi teściowie są dość głośni, po drugie sąsiad wiercił. Zjadłam kolację i wzięłam apap i czekam aż mi przejdzie, bo moment miałam, że aż mi się słabo zrobiło i mąż mnie do łóżka przyprowadził. Czułam, że zjadę za chwilę.

A co do moczu, to ja 3 tygodnie temu miałam ph 8 i urolog kazał zakwaszać witaminą C, a wyniki z piątku pokazały ph 6... Najgorsze te bakterie, już nie mam pojęcia od czego.

Co do maluszka, czy z nami czy nie. Ja się zapieram rękoma i nogami, że pod żadnym pozorem z nami. W kołysce lub koszu obok łóżka ale nie z nami. A jak będzie miało z 3-4 miesiące to do swojego łóżeczka w swoim pokoiku.
 
reklama
Malutka ba nerki i pecherz polecam do picia wode Jan 3 szklanki dziennie.
A masz leukocyty w moczu, osadzie podwyzszone czy nie? Ja nie mam a bakterie dosc liczne. Moj gin twierdzi ze to wtedy nie ma znaczenia.. a ja i tak czuje ten pecherz wiec musze dzialac.


Wccoraj i dzis cisnienie chyba strasznie niskie bo ja tez sie meczylam, ale jak apap nie pomaga to pomogl. Mam nadzieje ze Ciebie tez uwolni od bolu.

Ten urolact to po prostu bakterie probiotyczne, ja od poczatku ciazy biote Trivagin na te same co ten urolact i dodatkowo jeszcze dwa inne szczepy i wiecej ilosciowo sumarycznie , a cena w sumie chyba troszke nizsza bo kupuje opakowania po 20 kapsulek. Wyleczyc nie wyleczy ale moim zdaniem przynajmniej chroni tgoche przed infekcjami.
 
Ostatnia edycja:
Witam po dość długiej przerwie.. zaglądałam raz na jakiś czas, podczytywałam, ale jakoś tak z pisaniem różnie..

Wczoraj mnie powaliła gorączka i ból gardła.. ale wyjątkowo szybko mi odpuściło. Napiłam się soku malinowego, wygrzałam w wyrku i dzisiaj poszłam normalnie do pracy. gardzieło nadal pobolewa ale nie jest tak źle.

13x13 i ja również cieszę się, że wróciłaś do nas kochana.. brak słow na te Twoje wymioty ... ;/ normalnie wykończą Cię.. oby jednak niedługo NARESZCZIE ustąpiły.

Co do paznokci i włosów - to paznokcie mam długie i nawet się nie rozdwajają, ale są raczej łamliwe, natomiast włosy stwierdziłabym a nawet i mąż to potwierdził, że trochę się polepszyły. Nie wypadają już tak "garściami" a i nawet jakby gęściejsze były.. bynajmniej takie się wydają. Ale myje codziennie.. innej opcji nie widzę.

Ja biorę witaminy DHA mama premium.

Co do zębów to ja jeszcze przed ciążą dość regularnie chodziłam do dentysty, średnio raz w miesiącu przez ponad 2 lata.. także wszystkie mi babka zaleczyła i mam nadzieję, że powinno być okej. Kontrole mam w grudniu to sprawdzi mi czy jest w porządku.

Waiting4beans kochana ja tez się podlamalam, ze wszystkie tutaj takie chuderlaczki.. moja waga wyjsciowa 66kg przy wzroście 172cm. Aktualnie 64,7, czyli troche ponad kilo na minusie, ale pewnie szybko nadrobie.. brzuszek juz mi sie galancie zaokragla, ze o wielkich cycach nie wspomne :/

A co do tematu łożeczka maluszka to nie mamy za wielkiego wyboru. Razem z mężem póki co mieszkamy z moimi rodzicami więc po nowym roku czeka nas remont pokoju i male przemeblowanie, zeby zmieścilo sie łożeczko i jakas komodka.

Nie mogę się doczekać 1 grudnia - wizyty u ginekologa..

Zazdroszczę Wam czucia ruchów. U mnie nic w tym stylu póki co bynajmniej nie występuje.

Tez mam wene na mandarynki i winogrono :D
 
Ostatnia edycja:
Malutka ba nerki i pecherz polecam do picia wode Jan 3 szklanki dziennie.
A masz leukocyty w moczu, osadzie podwyzszone czy nie? Ja nie mam a bakterie dosc liczne. Moj gin twierdzi ze to wtedy nie ma znaczenia.. a ja i tak czuje ten pecherz wiec musze dzialac.

Wccoraj i dzis cisnienie chyba strasznie niskie bo ja tez sie meczylam, ale jak apap nie pomaga to pomogl. Mam nadzieje ze Ciebie tez uwolni od bolu.
Ooo, nie pamiętam, a teczka z dokumentami w drugim pokoju. Woda Jan? Muszę sprawdzić.Można ją pić w ciazy?
 
Pewnie że można to woda lecznicza i pomaga przy takich schorzeniach. Ok 4,50 za 1,5l w Auchan kupilam.
Dopisalam jeszcze do tamtego posta o Trivaginie to poczytaj.
 
Kilka osob mi polecalo ze własnie w ciazy mialo zalecone i super dziala. Co do nerek nie potwierdze bo ja mam problem z pecherzem a nie nerkami ale na pecherz czuje ma dobry wplyw, a ponoc lepszy na nerki.
 
TEŻ SOBIE Jana do picia kupie, choć ta woda zdaje się taka słonawa jest? brrrr ;-)
Pisząc, że dziecko spać będzie ze mną w pokoju, nie mam na myśli absolutnie mojego łóżka ;-)
 
A ja uwielbiam spac z moim synkiem w lozku choc na codzien spi osobno i nie ma z tym problemu to spanie we 2 albo we 3 wszyscy razem to dla mnie jak i męża ogromna rozkosz emocjonalna. Zawsze zakładałam ze w zyciu tak nie bedzie ale porzuciłam teorie kiedy praktyka pokazała swoje po narodzinach synka.
 
reklama
Tez wstępnie zakładam, ze nie będę dziecka brać do swojego łóżka i uczyc tego ale jak będzie to sie okaże. Mart pewnie podobnie jak i u Ciebie :)
 
Do góry