reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Kurcze dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę już macie jakiś widok w kierunku płci a jaaaa czekam moja kruszynka fika cudnie w brzuszku może to baletnica he he..
 
reklama
Maui ...to jak Tobie już widać, to może i mi za niecałe 2 tyg zobaczy :) Fajnie by było.. Też liczę cicho na dziewczynkę, choć jak będzie chłopak jakoś się nie załamie :)

Malutka a ja mam 15 grudnia, znów się miniemy haha. Ja na ogół na wtorki zamawiam wizyty, bo wtedy mam wolne w robocie.. :)

gosia2828 na pewno nast razem Wam się uda, czasem niestety życie bywa niesprawiedliwe... :( 3 maj sie :*
Ja mam zawsze w poniedziałki właśnie. Pani doktor rozpisała mi wizyty już do końca lutego :) Zawsze to jest poniedziałek :D
 
Gosia współczuje serdecznie i trzymam kciuki aby znów sie szybko udalo zajść w kolejną ciąże i szczęsliwie wytrwać 9 miesięcy :*!

U mnie na prenatalnych pokazała sie dziewczynka ale czekam na potwierdzenie od mojego ginekologa :) następna wizyta 1 grudnia. Bardzo jestem ciekawa co z tym moim łożyskiem.. czy troche podniosło sie do góry czy nic..

Wczoraj byłam z mężem w Smyku lozeczka, wózki pooglądać i nawet bylam pozytywnie zaskoczona ze bylo kilka ciekawych modeli w stosunkowo nie aż tak wygórowanej cenie :)
 
Kasik90 warto pooglądać w smyku, czasami zdarzają się fajne promocje ale przed zakupem można rozejrzeć się w innych sklepach lub upatrzony model np.wózka podejrzeć na allegro bo czasami można kupić taniej. Smyk jak to smyk, drogi. Ja w smyku dla pierwszego kupiłam duperele typu ręczniki, butelki, nożyczki, szczotkę do włosów, kocyk itd. Łóżeczko i wózek w zwykłym sklepie dla dzieci. Trochę rzeczy przez internet. Mamy jeszcze trochę czasu to się trzeba rozejrzeć ;-)
 
czy lista majóweczek jest zaktualizowana bo wydaje mi się że więcej niż 3 z nas poznały już płeć :) Ciekawa jestem jakie będą statystyki więcej chłopców czy jednak dziewczynek :)
 
czy lista majóweczek jest zaktualizowana bo wydaje mi się że więcej niż 3 z nas poznały już płeć :) Ciekawa jestem jakie będą statystyki więcej chłopców czy jednak dziewczynek :)

Tak jak już wcześniej pisałam lista jest aktualizowana, ale tylko na wyraźną prośbę danego użytkownika, wyrażoną w wiadomości prywatnej. Na razie dostałam tylko 3 takie wiadomości :)
 
Jeny, II trymestr sprawia chyba cuda. Niby zaczęłam go dopiero dzisiaj ale od tygodnia czuję się na prawdę super.
Mam więcej energii, chęci do pracy. Nic mnie nie boli, z wyjątkiem takiego rozciągania brzucha od czasu do czasu. Mdłości i wymioty przeszły, nic tylko jeść wszystko :D
 
reklama
A ja od dzisiaj siedzę w domu u rodziców. 4 godziny w samochodzie trochę dały mi się we znaki ze względu na ograniczone możliwości zmiany pozycji, ale przynajmniej pęcherz mi dziś trochę odpuścił i nie musiałam stawać na każdej stacji benzynowej, a obawiałam się, że tak właśnie będzie. Teraz sobie siedzę i odpoczywam.
Moja mama oczywiście nie wytrzymała i kupiła już coś dla maleństwa - tym sposobem mam już pierwsze ciuszki (2 cudowne bodziaki w uniwersalnych kolorkach - jedno zielone, drugie żółte).
 
Do góry