reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

GosiaLew ja się boję o Ciebie... mogłaś zostać w domu przez tydzień-dwa i jak poczujesz się lepiej wrócić do pracy. Zemdlejesz gdzieś albo upadniesz -po co Ci to kobieto
Maui trudno mi się odnieść do tego co i ile mi się mieści... w każdej ilości jestem w stanie pochłonąć winogrona reszta zależy od klimatu...
Malutka466 ja od poczutą ciąży nie mam już żeli i jest to mega wygodne. pilnik, zmywacz i lakier -nawet nie musze się wynurzać póki co do kosmetyczki...
kameleon masz rację, to była dobra decyzja. Też sobie nie wyobrażam w pracy się męczyć, ciągle niedobrze, ciągle na wc, łeb mi pęka i gdzie tam ciągle leżeć heheheh
Patrycja kot super że poszło lekko!!!
Evelina89 ja ćwiczenia zacznę 3 miesiące po porodzie, ani wcześniej ani później. Zacznę w sierpniu, żeby w marcu przebiec półmaraton
Marcelina23 odpoczywaj
happymamusia już w grudniu połówkowe mamy??? kurcze myślałam że w styczniu. Ja wizytę mam 19.11
siasia s współczuję, ja już mam nadzieję że mi przejdzie na dobre złe samopoczucie...
Madzia no to Ciebie tez dopadło??? dużo hormonów więc mdłości mogą się pojawić. O wszelkie bóle pytaj lekarza, mnie pachwiny ciągną bardzo wszystko mi się naciąga...
kasik90 trzymam kciuki żeby szybko przeszło

Jak byłam już w widocznej ciąży to byłam na tyle bezczelna, że mijałam całą kolejkę, zazwyczaj jakaś stara raszpla tuż przy kasie udawała że mnie nie widzi -wiec mijałam ja i kładłam wszystkie rzeczy na czytniku tuż przed nosem Pani kasjerki. A wszelkie objawy oburzenia szybko gasiłam. Na chamstwo tylko chamstwo, nieczęsto wychodziłam na zakupy bo się czułam fatalnie ale jak już wyszłam po coś ważnego to nie było litości.
 
reklama
Nowe wiesci w temacie 'dla kogo 500zl'
Wyborcza.pl

Wychodze z zalozenia, ze nie warto doszukiwac sie na tym etapie co sie bedzie nalezalo, tylko poczekac na rozwoj sytuacji i narodziny Malenstwa. Nastepnie zajac sie formalnosciami.
Jest balagan w naszym panstwie i jeszcze wiele moze sie zmienic, a przed nami jeszcze ok pol roku, wiec niech przeleca nam te miesiace w spokoju :)

Milego piateczku Mamuski:)
 
Wczoraj miałam wizytę I podłamałam się. Moje wyniki poleciały na łeb na szyję. W sumie robiłam je w zeszły piatek, na koniec mojego fatalnego samopoczucia. Odżywiałam się wtedy fatalnie, więc może dlatego?

Mocz ph 8 I liczne bakterie. Krew, już nie pamiętam które wskaźniki, ale dwa poniżej normy I jeden powyżej. Ginekolog twierdzi, żeby krwią się nie martwić, bo kluczowe wskaźniki są ok, ale akurat z pęcherzem muszę zacząć ostrą walkę. Jak mogę wspomóc się domowymi sposobami? Kupiłam Żuravit, czy mogę brać też Urofuraginum? Dodatkowo z tym TSH jest do d***. Wychodzi na to, że cały pierwszy trymestr miałam niedoczynność... Już się naczytałam, że niedoczynność może mieć fatalne skutki dla płodu I jestem załamana, ale nic już nie zrobię niestety...
 
Hej dziewczyny, a ja zamilkłam, bo w końcu wylądowałam w szpitalu :( Na kilka dni podpięli mnie do kroplówek i stał się cud... Dziś mija 5 dzień od szpitala a ja wymiotowałam tylko 2 razy! :D Wieczorna zgaga jest mniejsza o 3/4 :) Okazało się, że moje wymioty i zgaga były spowodowane - o ironio - odwodnieniem... Jeżeli któraś z Was nadal cierpi na prawdę polecam zgłoszenie się na Izbę do szpitala!
Tyle, że fakt faktem przyprowadziłam sobie ze szpitala katar :(

Na każdym USG (bo w szpitalu miałam aż 2) powtarzają, że moje maleństwo jest bardzo ruchliwe! Lekarze mają problem ze złapaniem go do zdjęcia bo się wierci ;) Jak zacznę go czuć to będzie wesoło ;))

A tak, a do tego nadal jestem poniżej wagi którą powinnam mieć i niestety od tygodnia nic nie tyje... tak więc Przecinek odsysa mi co mu potrzebne, brzuch rośnie a ja za to lece na plecach o_O

Madzia0903 - mam dokładnie tak samo... nie ma szans położyć się na lewym boku :(

Obiecuję nadrobić wszystkie ważne informacje ;))
 
dziewczyny nie wiem jak wy ale ja wstaje po nocy z takim bólem zwieraczy heheh i całej miednicy że szok od kilku dni nie mogę sobie pozycji do spania wyszukać chyba mój robaczek i moja macica rosną . Aż się boje co będzie dalej . Fakt jest taki że miałam kilka lat przerwy od ciąż i teraz wszystko na nowo zaczyna się odzywać
 
Evelina89 ciekawe... a jak to będzie jak to będzie moje 2 dziecko a M pierwsze... czyli jak ja złoże wniosek to mi się należy a jak on złoży to nie... i czy mojemu ex się będzie należało skoro będzie to jego 2 dziecko ale pierwsze jest pod moją opieka... w sumie płaci alimenty więc chyba się należy, fajnie będzie
Niesia_88 powtórz wyniki, bierz witaminy i postaraj się lepiej jeść...
Pimpinella no ja kiedyś o tym pisałam, że jak trafiłam do szpitala to już miałam objawy odwodnienia właśnie i po kroplówce było chwilę lepiej. A gdzie byłaś w szpitalu?? ja na Madalińskiego, teraz chodzę do lekarza w św Annie w Piasecznie bo tu mam zamiar rodzić.
Justyna Siorek mnie tak pachwiny ciągną, że masakra, czuję się jakby mi się wszystko naciągało, pchało na wnętrzności i dziwne takie:baffled:
 
13X13 u mnie jest tak że to będzie moje trzecie dziecko a m drugie więc ja składam wniosek więc dostanę na drugie i to trzecie ktore jest obecnie w drodze
mnie też ciągnie w okolicach jajników zwłaszcza jak zbyt nagle się ruszę, ostatnio w ciąży byłam prawie pięć lat temu więc nie wszystko się tak dobrze pamięta a z reszta w tedy nie mogłam tak sobie pozwolić na leżenie bo miałam dwu latke która potrzebowała uwagi a teraz dzieci w szkole/przedszkolu a mama ma trochę czasu dla siebie
 
Nachwalilam siebie i swoją prace... Pfff. Dziś czuje sie koszmarnie, boli mnie głowa, plecy " jakby mi ktoś kijem zajechał", kręci mi sie w głowie... I ten ciągnący sie ból brzucha:( i mam jechać sie tłumaczyć do firmy dlaczego nie chce pracować:/ bo ubezpieczyciel nie ma ze mną kontaktu czy coś... Tylko nikt sie ze mną nie kontaktuje... Czuje ze ktoś gdzieś popełnił błąd. Czeka mnie ciężki dzień:/
 
Mnie też ciągnie w pachwinach jak sie porusze gwałtownie , a brzuch tez mnie czasem ciagnie nie tak mocno jak na poczatku ale czuc ze tsm sie wszystko rozciaga.

Nesia88 Na pecherz pic co najmnie 2- 3litry wody z cytryna dziennie, sok zurawinowy 100% z apteki, czesto sikac nie wstrzymywać moczu, mozna juz w 2 trymestrze furagin pytalam wczoraj na sizycie u nefrologa , dobru plyn do higieny intymniej z niskim ph np lacibolios femina pregna ph 3,5.
 
reklama
13x13 kawa mnie stawia na nogi. Dziś ciśnienie prawie w normie. Co do tych 500 zł to jeśli Ala jest pod twoja opieka to tobie się należy a jakbyście mieli wspólna opiekę to kto pierwszy złoży wniosek ten dostanie. Tak wyczytałam. Twój M. juz złożyć wniosku nie może.

Justyna Siorek mnie boli głównie odcinek lędźwiowokrzyżowy ale też nie mogę znaleźć sobie miejsca w nocy.

Basia89 daj znać jak ci się udało w pracy załatwić.

Ewelina89 masz rację nie ma przejmować się jeszcze ustawa której nie ma i nie wiadomo w jakiej formie powstanie.

Niesia a korę wyniki krwi masz poniżej lub powyżej?
 
Do góry