reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2016

Czy Wam też obiad się nie mieści?
Niestety nadal mi średnio, raz lepiej, raz gorzej, niby zaczynam II trymestr, a mdło. Apetyt mam, tylko miejsca brak. Cokolwiek zjem - stoi w poprzek. Dziecko kopie mój lewy jajnik.
Z fajnych wiadomości tylko taka, że byłam u fryzjera- farbnęłam odrosty , siedziałam w masce, żeby acetonu nie wdychać pierwsze 20 min no i okazuje się, że fryzjerka też w ciąży. Termin ma na miesiąc przede mną. Gdzie człowiek nie pójdzie tam ciąża. Ale włos wyszedł mi dziś piękny - powinnam być w permanentnej ciąży, bo kolorek super ;-)
 
reklama
Czy Wam też obiad się nie mieści?
Niestety nadal mi średnio, raz lepiej, raz gorzej, niby zaczynam II trymestr, a mdło. Apetyt mam, tylko miejsca brak. Cokolwiek zjem - stoi w poprzek. Dziecko kopie mój lewy jajnik.
Z fajnych wiadomości tylko taka, że byłam u fryzjera- farbnęłam odrosty , siedziałam w masce, żeby acetonu nie wdychać pierwsze 20 min no i okazuje się, że fryzjerka też w ciąży. Termin ma na miesiąc przede mną. Gdzie człowiek nie pójdzie tam ciąża. Ale włos wyszedł mi dziś piękny - powinnam być w permanentnej ciąży, bo kolorek super ;-)
Ja mam problem czasem z utrzymaniem obiadu w żołądku... zależy co zjem.
Zaraz lecę kolację sobie robić. Nie mam pomysłu co jeść.

Ja dziś ratowałam moje żele na paznokciach, pomalowałam lakierem, bo wizyta mi minęła a następna za tydzień.
 
Super dziewczyny że wszystko w porzadku. Happymamusia a ktory tydzien u Ciebie bo masz takie wymiary maluszka jak ja?
13x13 super że dobra decyzja z lekarzem. Od razu lepsze samopoczucie:)

Gosialew a probowalas wziac apap czy przed ciaza nie reagowalas? Mi jie pomagal przed ciaza a teraz tak .
 
Hej Mamy. Ja jutro jadę na wypicie tej słodkiej niedobrej glukozy. Powinnam później ale mam nadwagę, byłam u endokrynologa dostałam hormon profilaktycznie. Mam zawyżony cukier(na granicy) mam nadzieje ze wszystko będzie okej.
 
Naprawde spore Wasze bobaski:tak: Ja jutro ide pooglądać mojego Szkraba to zobacze ile przybrał przez ten ponad tydzień.
Mój brzuchol coraz większy. Dzisiaj ubrałam się na sportowo i wrzuciłam na siebie dopasowaną kurteczkę to jak byłam na mieście to miałam wrażenie, ż wszyscy mi się na brzuch patrzą:-D No.. ale oczywiście jak stałam w olbrzymiej kolejce w sklepie to nikt nie raczył mnie przepuścić hehe eee pewnie jak będe na końcówce to i tak za dużo w tej kwest się nie zmieni, takie mamy społeczeństwo;-)


13x13 gratuluje dobrej decyzji i udanej wizyty. Od lekarz prowadzącego bardzo dużo zależy i bardzo dobrze, że wróciłaś do swojego sprawdzonego doktorka, który dba i o Twoje Maleństwo i o Ciebie;-)

GosiaLew ja wczoraj zrobiłam sobie pierwszą ( dość sporą ) serię ćwiczeń; był wycisk jak na pierwszy raz, było ciężko, była zadyszka, ale dałam rade:-) I odziwo dziś obudziłam się bez zakwasów :tak:
Mamuśką, które mają pozwolenie od lekarza i czują się na siłach naprawde polacam, na youtube jest naprawde dużo filmików.
Ćwiczenia na każdy trymest ciąży, różne poziomy - dla każdego coś miłego :)

Maui moje włosy też już wołają, że chcą do fryzjera, a ja sobie postanowiłam, że w ciąży będe je naprawde oszczędzać ( sporo ściałam i chce rzadziej farbować, unikać prostownicy/suszarki i nacisk na odżywienie ) . Jeszcze miesiąc chce wytrzymać, choć nie jest łatwo jak ma się blon włosy.
 
Tak, tak ćwiczenia:) naprawdę dobrze robią. Człowiek sie przemęczy kilka pierwszych razy a pózniej to już czysta przyjemność:) samopoczucie lepsze, objawy jakoś sie chowaja, zabicie czasu tez trochę, czyli same plusy:)
 
PatrycjaKot powodzenia jutro. Nawet jak wyjdzie podwyższony cukier po obciążeniu to może dobrze dobrana dieta nie jest zła.

Evelina89 ja jak byłam na końcówce w synem to ludzie mi nie ustępowali miejsca w tramwaju bądź kolejce a mi naprawdę ciężko było z tą rwą kulszową. Dobrze, że te wyprawy wtedy to tylko do lekarza. Spróbuję coś w sobotę poćwiczyć, bo ja to szczególnie na ten odcinek lędźwiowo-krzyżowy chcę, bo mam za duże obciążenie dla kręgosłupa a to dopiero początek ciąży. (chociaż już nie, bo 1/3 za nami :-))

Kameleonleon problem u mnie z apapem jest taki, że ja po tabletkach wymiotuje poki co a te na paracetamolu to są duże i nie powlekane i masakrycznie przez gardło mi przechodzą. Ja taka nie lekowa jestem. Najgorsza jest nospa - w smaku okropna i od razu paw. Kawę wypiłam, głowa przestała boleć. Czyli ciśnienie u mnie.

Maui ja już włosy pofarbowałam z 2 tygodnie temu, teraz mam nadzieje wytrzymać tak do świat prawie.
 
Wizytę u gin.mam 18 listopada.
Kolejne badanie genetyczne 22 grudnia.
Od jutra będę w 14tygodniu tak wychodzi od ostatniego okresu.


13×13 bardzo się cieszę że wizyta udana i z maluszkiem ok
 
reklama
Do góry