reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Zazdroszczę dziewczyny poprawy samopoczucia, u mnie niestety to jest jak wahadło, raz lepiej raz gorzej. Na dodatek od wczoraj mam jakieś problemy z trawieniem, czuję się jakbym miała całkiem zapchany brzuch a przecież i tak niewiele co jem. Jeszcze kręgosłup mnie boli, nie mogę spać bo mam tak realistyczne sny że aż się budzę ze strachu. A najgorzej to chyba jest z moim nastrojem, nie mam sił wyjść do ludzi i czuję się strasznie samotna w tych czterech ścianach.
ehhhh... to ponarzekałam:-(
Trzymajcie się wszystkie wizytujące mamusie, niech wam serduszka pięknie pukają :)
 
Dziewczyny nawet nie uwierzyciek się jaka jestem wściekła:/ W piątek ( po 5 tygodniach ) miałam mieć wkońcu wizyte,a tu telefon..
że pani doktor nie będzie i trzeba ją przełożyć..wrrr normalnie takie rzeczy to tylko na NFZ!:/
Przepraszam, że tak się Wam żale, ale poprostu to jest nie do pomyślenia:crazy:
Ten kolejny tydzień to już wgl bedzie dla mnie wiecznością, a jeśli okaże się coś nie tak to sobie nie daruje :(:no:
 
Cześć mamuśki ja po wizycie mam małego krwiaka dalej mam brać duphaston leżeć odpoczywać powinien się wchłonąć...Maluszek ma 36mm rośnie serduszko biło i było super widać rączki i nóżki megaa widok jestem taka happy.....Tak się martwiłam nadal mam strach ale jestem dobrej mysli.Zapomniałam napisać dostałam dalsze l4 kolejna wizyta 28 października dziś dostałam skierowanie na badania prenatalne na Nfz termin umówiony na 29 października koniec miesiąca same wizyty i podgląd maluszka cudownie:)
 
Ostatnia edycja:
Kameleonleon może to nie pęcherz cie boli tylko macica się tak rozciąga. Ja mam cały czas uczucie teraz napiętego brzucha.

Kupilam sobie dzisiaj spodnie ciążowe w h&mie bo normalnie zwykłe zaczynają mnie uciskać.

Cały czas się zastanawiam jak ja zrobię te badania na czczo, jak ja nie dojadę do labolatorium głodna, bo zwymiotuje po drodze z milion razy. Liczę ze jakoś mdłości się unormowania do wizyty i to ogarnę.
 
Happymamusia - super, myślę, że krwiak się wchłonie, dzidzia rośnie i się rozwija to najważniejsze. Odpoczywaj .

A ja dziś już mam przesądzone , że będę miała syna ;) prababci mojej córci śnił się dziś mój mąż, wokół którego biegała córcia za rączkę z małym chłopcem ;) Córcie też nam wyśniła - wtedy (nawet dokładnie na tym samym etapie ciąży co teraz) śnił jej się mój mąż, który szedł za rękę z małą dziewczynką :)
 
reklama
Happymamusia gratuluje udanej wizyty! To teraz tylko czekać aż się krwiak wchlonie! Będzie dobrze :) Twój maluszek już całkiem duży :) ja też zadowolona po wizycie - fasolka ma 2,5 cm, serducho bije mocno i wszystko jest dobrze. Prenatalne mam 26.10 :)

GosiaLEw trzymam za Ciebie kciuki zebyś jakoś dojechała szczęśliwie i bez wymiotów do tego labolatorium.

DrAsia pozazdrościć że na tak wczesnym etapie znasz płeć :D oby się sprawdziło :)
 
Do góry