reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
jak tam samopoczucie u was bo u mnie dziś potworny ból głowy, tak mnie bolało, że w końcu apap wzięłam. Normalnie nie mogłam się skupić aby pomóc dziecku przy lekcjach (a były łatwe matematyka na poziomie drugiej klasy dodawanie i odejmowanie w zakresie do 20)
ciekawa jestem tylko czy to ciąża czy zmiana pogody bo zdarzało mi się że czasem bolała głowa a u nas na pomorzu dziś coraz bardziej wieje (sztorm zapowiadali)
 
Ja też z Gdańska i potwierdzam sztormową pogodę. Aż mi woda w toalecie "tańczy". Że też muszę na nią patrzeć... poranne mdłości... też mi dowcip.

Czytam Was codziennie ale brak energii do pisania. Ze starym się żremy i na kłótnie zużywam jej resztki. Ech... za jakie grzechy to wszystko?

Poza tym ok. Maleństwo rośnie, serduszko puka, dajemy radę.

Bardzo mi przykro z powodu Waszych strat.
Chciałabym coś więcej napisać ale znów mi coraz gorzej.
Pa
 
Witam
Staram sie Was regularnie podczytywac tylko z pisaniem różnie bywa bo wieczorem przeważnie szybko padam. Wyjątkowo dzisiaj długo wytrzymuje. Ale to pewnie dlatego ze denerwuje sie przed jutrzejsza wizyta...

Olcia kochana tulam serdecznie i życzę aby kolejne starania jak najprędzej owocnie sie zakończyły :*

MamciaLena i Ciebie tulam gorąco.. mam nadzieję, ze wyjaśni sie to u Ciebie jakos. Trzymam mocno kciuki za bete! Trzymaj sie!

U mnie z objawami różnie bywa.. raczej częściej ich nie ma niz są ale okaze sie czy to dobrze czy zle juz jutro. Prosze o kciuki..
A co do witamin to mnie ginekolog polecil brać Dha mama zaraz na pierwszej wizycie w 5 tyg.

Pozdrawiam i trzymam za Was wszystkie kciuki :)
 
Anno dzieki ibstawiam ta cewke bo wymazy z pochwy sa ok. Masz racje czasem lepiej wiedziec mniej ,ale ja juz tak mam ze temat zglebiam bo bo wielu roznych sytuacjach nie do konca ufam wszyskiemu co uslysze na wizycie bo czasem co lekarz to opinia. W poprzedniej ciazy moze gdybym dostala antybiotyk to by wszystko bylo ok a tak to zakazenie wewnatrzmaciczne sie wdalo. Dlatego teraz dmucham na zimne i caly czas badam posiewy.
 
Cześć dziewczyny ! Jak wasze samopoczucie dzisiaj ? Ja mam wyjątkowo dobry humor i dobra energię :) ustąpił mój bol piersi tzn nie całkiem ale juz nie bola jak sie ruszam tylko jak dotknę , wiecie jaka ulga ? :) ciekawe jak długo nie bedą bolec.... A tak po za tym czy wasze piersi tez zaczely przypominać mapę z rzekami? U mnie to wyglada przerażajaco :/ a po za tym mam tylko delikatne mdlosci.... Ale znośne [emoji12]

Anno dobrze jest mieć tez lekarza w grupie :) fajnie ze jestes :)
 
Marcelina te żyłki na piersiach to norma zwieksza się ukrwienie u mnie słabo to widać bo mam dość ciemną karnację
Ja mam dziś wilczy apetyt na zmianę z lekkimi mdłościami
 
reklama
Czesc wam! Ja wczoraj mialam lepszy dzien. Duzo energii, nawet na kochane złośliwości w stosunku do meza ;) i byla to moja najlepsza noc od dwoch miesiecy - tylko jedno wstawanie o 5 rano, a tak poza tym to spanie od 23 do 9! Cos pięknego. W koncu :) bo tak normalnie, to sie nie wysypiam. Budze sie w nocy, bo mi niedobrze lub sie odbija, pic mi sie chce, wstaje za wczesnie zmeczona, ale nie moge juz zasnac... I pozniej caly dzien chodze jak zombie, bo przespanie sie w ciagu dnia graniczy z cudem. Mnie piersi bola najbardziej wieczorem i w nocy. Dobra, czas wstac na sniadanie. Milego dnia!
 
Do góry