reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Marcelina23 co Ty mówisz to może faktycznie są dwa....kurcze podwójne szczescie zrobisz kolejne usg no i wszystko będzie jasne.Teraz tak pomyślałam piszecie magnezb6 wydaje mi się że to strzał idealny brałam przez miesiac prenatal uno do 12tc miał on imbir i sporą dawkę magnezu skończyły mi się tabl.w niedzielę dziś wtorek wzięłam 2 razy tylko kwas foliowy muszę kupić jutro ponownie prenatal i powiem Wam dziś mnie zemdliło i jakaś senna jestem czyli powrót dolegliwości z 4i5tc.
 
A mnie zlapalo zapalenie pecherza echhh masakra pije wode z cytryna, jem zurawine, pije sok zurawinowy i sikam. Zobaczymy jak sie nie poprawi to jutro badanie moczu. Najgorsze ze furaginy nie mozna a ona mi zawsze pomagala.
 
Zobaczymy na następnym usg narazie sie nie przerażam :) a słyszałam wlasnie ze witaminy zmniejszają mdlosci i wymioty. Ja biore kwas i witaminy odkąd zaczęłam sie staram o dziecko tzn tydzień przed tym jak zaszłam w ciąże Hahaha i nie wymiotuje tylko mam mdlosci i to zaczely siebie wczoraj wieczór i nie sa bardzo nasilone. Wiec moze naprawdę cos w tym jest
 
A mnie zlapalo zapalenie pecherza echhh masakra pije wode z cytryna, jem zurawine, pije sok zurawinowy i sikam. Zobaczymy jak sie nie poprawi to jutro badanie moczu. Najgorsze ze furaginy nie mozna a ona mi zawsze pomagala.

A próbowałaś moze zaparzyć rumianek i zrobic podmywac sie ? Tylko jak juz ostygnie .Mi to zawsze pomagało i z tego co sie orientuje to w ciazy tez mozna to robić
 
Bralam furagine w ciąży z zalecenia gina, kolezanka tez - to zależy jak dużo jest bakterii, bo ja miałam bardzo dużo i nie szlo ich inaczej wytepic:no:chodzi o to żeby na wlasna reke nie brac leku tylko po konsultacji z lekarzem, kiedyś była na receptę a teraz nie wiem:no:
 
Dziewczyny ale bralyscie furagine w 1 trymestrze? bo w drugim i do polowy trzeciego to bez problemu mozna, chodzi mi o 1. Teraz mozna kupic bez recepty.
Rumianek niestety mi nie pomaga. Wypilam chyba z 4 litry ale jakby bylo lepiej. Pije dalej.
 
reklama
Bralam w 1 trymestrze i to przez jakiś czas - około 6 tyg zaczelam brac, często mi infekcje niestety nawracaly - pozbyłam się bakterii dopiero w wysokiej ciąży:tak:
Najlepiej każdy lek z lekarzem konsultować - jak było widać mi brzuszek nikt w aptece nie chciał mi tabletek na pęcherz sprzedać:no:
 
Do góry