reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Stlwia.ka u mnie też jak narazie cisza. Ale dobrze, byle by minął poniedziałek. Pojutrze już się może dziać. W poniedziałki mój lekarz nie ma dyżurów w szpitalu, a ja chcę żeby to on mnie cial. Na kiedy masz termin?
 
reklama
Wg om moj termin to 16.05. Ale juz wiem, ze będzie wcześniej, co nawet nie jest złe bo już zmęczona jestem i chciałabym zobaczyć juz malutką.
 
Witam jestem nowa na tym forum i będę majową mamusią termin na koniec maja. Trochę się niecierpliwie i nie ukrywam lekkiego strachu. Też się tak dziewczyny stresowałyście porodem?
Pozdrawiam:)
 
Cześć dziewczyny, bardzo długo Was czytałam ale nie udzielalam się :/ często mi pomogłyście ale nie miałam okazji Wam podziękować! Jestem z Poznania i urodziłam synka 23 kwietnia mimo że termin był na 4 maja:) rodzilam w szpitaluna raszei - może teraz będę mogła się odwdzięczyć, więc jeżeli macie zamiar rodzić w tym szpitalu to piszcie! Odpowiem Wam na wszystkie pytania:) Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry