reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Cześć dziewczyny! Nie przebrnęłam przez całe 124 strony -chciałam przed przedstawieniem się być w temacie, ale niestety na 78 przegrałam tę nierówną walkę ;-) Trafiła mi się kinder-niespodzianka i jest to moje trzecie dziecko -termin na 2 maja. Cała moja trójeczka nieplanowana, ale teraz szok tym większy, że syn już dorosły, córcia w gimnazjum, no i wiek już inny mam :-) 9 tydzień ale brzuch zaokrąglił się {mąż twierdzi, że mam taką fizjonomię, że zawsze szybko widać}. POznań pozdrawia wszystkie mamusie!
 
Maniu myślami z tobą!

Cześć Maui :)

Ja nie karmiłam piersią bo mi tak było wygodnie, nie wychodziło mi to wcale. Butelki miałam na początku avent potem dr. Brownies ale to jest kwestia wyboru każdej z nas myślę.

Niesia nie masz sie czym martwić, tak jak napisała anno na takim wczesnym etapie margines błędu jest dość duży. Mnie w pierwszej ciąży raz wychodziło 2 tygodnie za mało raz tydzień za dużo. Kwestia pomiarów. Nie martw się. Jak serducho było i waliło jak dzwon to dobrze :)

olciaaa co tydzień wow ale fajnie czemu tak? jakieś wskazania?

Ja mam wizytę jutro, dzisiaj powtórzyłam betę wyniki mam wieczorem jestem ciekawa. Widzę że martwię sie tak samo jak w pierwszej ciąży :)
 
JESTEM WŚRÓD ŻYWYCH!!!!!!!!
Co za tłumok ze mnie, że uwierzyłam że wymioty w ciąży są normalne!!!! Są -póki można jakoś funkcjonować!!!

nimitii dziękuję, już jest super
mania2401 ja do 7 tygodnia też się czułam wyśmienicie... ja mam 33 lata, i mam córeczkę. U mnie w pracy już wszyscy wiedzą -choćby ze względu na szpital... trzymam kciuki &&&&&
MamaMaj witaj!!!
GosiaLew no ja cyce mam straszne:szok:jak tak dalej pójdzie to nie wiem co będzie. Też jestem zmęczona dlatego towarzystwo wyganiam z domu i zamawiam książkę własnie -tyle mojej aktywności będzie do 16tc.
Wioleta93 było strasznie ale już jest lepiej. Mi przepisali czopki ale mam brać w razie konieczności. U mnie już wymioty były objawem odwodnienia a nie samej ciąży. Po nawodnieniu i elektrolitach poczułam się jak nowo narodzona
Niesia_88 małe porcje posiłków, często jedz ale niewiele, pij po troszkę. Ja np całe życie piłam wodę a teraz wody pić nie mogę...
ewa-dam jest ok. Mdłości nawet też minęły, gdyby nie to że miałam robione wczoraj usg to bym się bała że coś jest nie tak... jeśli chodzi o usg to może najpierw zmierzyli pęcherzyk, później dzidzię, poza tym wszystko jest ok póki lekarz tak uważa
anno zgadzam się w 100% moje dziecię było o 11 dni młodsze niż z om a już nadrobiło ze 3 dni:tak:
imigration przypomniałaś mi, że mam całą paczkę toffiefie:-D:-D tak w temacie zachcianek
olciaa lepszego samopoczucia życzę
Urszulkak jak się czujesz, Ty masz już darmowe niektóre badania
siasia s ja przez ten czas nieprzytomności zwaliłam wszystko na M, zresztą sam się biedny zobowiązał i tak sprząta, gotuje, zawozi i odbiera dziecko z przedszkola. Teraz się lepiej czuję to też coś ogarnę ale nie mam zamiaru pokazywać, że czuję się aż tak dobrze;-)
madzia0903 jak to mi lekarz powiedział "Nikt się nie martwi o panią, że nie będzie pani jadła. Problem tylko żeby się pani nie odwodniła" -więc pij dużo nawet jeśli nie jesz
jagoda 1331 mi się bardo chce inki, ale takiej jak robią w szpitalu:-D nie wiem jak oni to robią tylko mleko i inka? czy dają wody...
szyszunia będzie dobrze zobaczysz, u mnie też nie było widać nic w 1 usg. Poza tym mam ciążę młodszą niż to wynika z OM więc luz, jak test jest pozytywny to jest ciąża
happymamusia witaj w klubie!!!!! owoce dokładnie w tej kolejności -wczoraj szalałam z pieczeniem szarlotki. Mam szybki i sprawdzony przepis
Evelina89 też stawiam na zupy, nawet rosół piję bez makaronu, trochę marchewki zjem ewentualnie ugotowanej
kami.p lekkostrawne jedzenie, niegazowane picie, może taki espumisan w kropelkach jak się niemowlakom na kolki kupuje? on sie nie wchłania do organizmu a może pomoże jeśli nie możesz sobie poradzić dietą
Etka1 najgorsze jest to, że z samopoczuciem w ciąży jak z porodem -nie pamięta się bólu:baffled: po 35 roku życia masz darmowe badania prenatalne nieinwazyjne czyli usg za które ja zapłacę 300zł.
Kachaa87 farciara... suuupeeerrr że wszystko ok!!!!
patnor gratuluje i podziwiam
majóweczka88 ja też naoglądałam się amerykańskich filmów, gdzie po teście i 2 kreskach mamusie fruwają i są takie rześkie... życie swoje
MamciaLena ciesz się a nie marudź, ja wolałabym być rześka w ciąży a nie takie zwłoki...
jajeczko dużo pracy przy takim maluchu. Powodzenia
Pimpinellanisum dziecko samo sobie weźmie, Ty najwyżej stracisz zęby albo wypadną Ci włosy -dziecku niczego nie zabraknie. Ja po swoich doświadczeniach mogę powiedzieć tyle -jeśli nie sikasz i nie masz śliny to kroplówki. Będę do Ciebie pisała "Anyżek" mogę???
justyna siorek ja dziś mam w menue toffiefie
DrAsia -jestem i żyję hehe
Tirli masz rację, czas tak leci
Burzujka witaj
Maui noooo to świadome macierzyństwo!!!! a co dzieci na to? zaskoczone???

Ja wolę rzadsze wizyty, już mam dość. Myślałam, że następna za miesiąc a tu szpital i kontrola we wtorek a usg prenatalne 24.10. w 12 tc.
 
Burzujka co do tej listy wystarczy napisac mi na pro termin I Cie wpisze :) zreszta w komentarzu jest napisane co zrobic :)

Nimitii przez Ta bete co robilam tak mialam ale teraz mam nadzieje ze bedzie wsxystko ok I Te wizyty nie beds tak czeste :)

13x13 no w koncu erocilas do zywych :)

Ka ha oby oby Bo Im bliżej tym bardziej serce mi bije ...
 
13x13 super ze juz lepiej się czujesz, ja też już teraz nie uwierzę że wymioty to coś normalnego. Chociaż teraz nie wymiotuje to i tak ciężko mi funkcjonować ale mam nadzieję że to minie ;-)
 
Cześć dziewczyny trzymam mocno kciuki za wizyty czekam na info będzie dobrze.A ja mam mega lenia dzisiaj leżę na łóżku wcinam jabłka i popijam sok marchwiowy.Kompetnie nic mi sie nie chce...13×13 poprosiłabym o przepis na szarlotke może na weekend upiekeale zrobiłaś mi apetyt na świeże kruche ciasto...mmm....mniam
 
Syn -lat 18 - jego reakcji bałam się bardzo, ale przytulił mnie i powiedział:Mama, fajnie jest byc najstarszym z rodu i co Ty się martwisz, jestem dorosły, siora duża :-) zaskoczył mnie ;-) córka się cieszy i zakłada, że będzie siora :-) syn odwrotnie, mówi, że siorę ma już :-) spędzam właśnie ostatnie w dłuższej perspektywie samotne wakacje z mężem (zawsze sobie tydzień bez dzieci we wrześniu fundujemy) no i w związku z wiekiem naszym i dzieci mogliśmy sobie na to pozwolić. Wczoraj jeszcze martiłam się o promieniowanie z bramek na lotnisku, ale zabrałam ze sobą kartę ciąży i zaświadczenie lekarza po angielsku -obsługa przeprowadziła mnie bokiem i bez wykrywaczy tylko "obmacali" :-) od rana czuję się zwykle w miarę, jedynie wieczory mdłe ;-) co do świadomego macierzyństwa, to pewnie świadomie jednego dziecka bym jeszcze nie miała :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Nie przebrnęłam przez całe 124 strony -chciałam przed przedstawieniem się być w temacie, ale niestety na 78 przegrałam tę nierówną walkę ;-) Trafiła mi się kinder-niespodzianka i jest to moje trzecie dziecko -termin na 2 maja. Cała moja trójeczka nieplanowana, ale teraz szok tym większy, że syn już dorosły, córcia w gimnazjum, no i wiek już inny mam :-) 9 tydzień ale brzuch zaokrąglił się {mąż twierdzi, że mam taką fizjonomię, że zawsze szybko widać}. POznań pozdrawia wszystkie mamusie!


Maui gratuluje Kinder niespodzinki :-D
Po mnie to jeszcze nie widać, ale sugerując się terminem to jesteśmy na tym samym etapie
i kto wie może wylądujemy w tym samym szpitalu, bo ja również jestem z Poznania ;-)
 
Do góry