reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Tak zachwalałam ostatnio moje samopoczucie, a dziś makabra... Mdłości, zawroty głowy, kłujący ból po prawej stronie pod żebrami, że odetchnąć nie mogę... Coś jak kolka, ale za wysoko na kolkę. Mam ochotę usiąść i się rozpłakać. Miałam posprzątać mieszkanie w tym tygodniu na tip top, a leżę i modlę się, aby ta moja mała rozrabiara przybrała do tych 3kg chociaż i niech się rodzi, bo ja już nie wyrabiam.
 
reklama
Witam :)
Duże juz dzieci macie :) moja córcia w 42 tyg jak się urodziła miała 3300 a tu już takie wielkoludy ;) osobiście bałabym się rodzić tak duże dziecko bo mam wąskie biodra i jestem niska. Ja liczę że mój mały teraz ma ok 3 kg za tydzień się dowiem.
Po dzisiejszym porannym przytulania zaczął mnie boleć brzuch i plecy na dole. Ciekawe czy coś z tego będzie bo szczerze mam już dosyć. Skończony 37 tyd wiec może juz się coś dziać.
 
Tak zachwalałam ostatnio moje samopoczucie, a dziś makabra... Mdłości, zawroty głowy, kłujący ból po prawej stronie pod żebrami, że odetchnąć nie mogę... Coś jak kolka, ale za wysoko na kolkę. Mam ochotę usiąść i się rozpłakać. Miałam posprzątać mieszkanie w tym tygodniu na tip top, a leżę i modlę się, aby ta moja mała rozrabiara przybrała do tych 3kg chociaż i niech się rodzi, bo ja już nie wyrabiam.

Tak samo czułam się wczoraj. Prawie cały dzień przeleżalam. Na zmianę badałam sobie ciśnienie i gorączkę. Raz byłam osłabiona i nie miałam sił a raz było mi strasznie gorąco. Dzisiaj na szczęście już lepiej.
 
dostajecie skierowania do szpitala na poród? Ja nawet na cc nie dostałam

Ja będę miała skierowanie ze względu na cukrzycę. W pierwszej ciąży też miałam, ale nie skorzystałam bo szybciej urodziłam naturalnie.

Maui dlatego za dwa tygodnie będę miała już skierowanie do szpitala. Jak szybciej sama nie urodzę, ale wiesz jak to jest. Samo jeżdżenie na ktg do szpitala może spowodować ze mnie zatrzymają.
Ja rodziłam syna to miał 3 kg, taki poród to był pikuś, jak będzie większy to przeraża mnie wizja nawet cc. Też się zastanawiam nad ryzykiem błędu. W przyszłym tygodniu mam kolejne usg.
 
Też czuję kłucie pod żebrami, ale u mnie to stópka albo kolanko bo ewidentnie się tam wierci. Po dwóch tabletkach żelaza dziennie prawie minęły zawroty głowy także jakoś w miarę funkcjonuję. Tylko te spuchnięte nogi i uderzenia gorąca. Raz mi zimno, zaraz gorąco, ciągle duszno, muszę mieć cały czas pootwierane okna i dopiero jest ok.

Kołyska ustawiona i przystrojona, niania zamontowana, leżaczki poprane i złożone, jeszcze tylko jeden do prania i już. Wszystko jest tylko dziecka brak :p

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny fryzjer zaliczony - moge rodzic hahaha :D
Jak wrocilam to zjadlam obiadek i padlam do teraz, jestem taka zdechla, jeszcze pada caly czas :/
Ale powiem Wam, ze takie wyjscia sa dobre, malo, ze sie czlowiek odbija od codziennosci, poprawi co nie co i zregeneruje to przynajmniej nie mysli sie zaduzo o tym co nas czeka. Wczoraj tez spedzilam super dzien z moim malym Solenizantem, ze wrocilismy praktycznie na spanie :)
13x13 wspolczuje Ci tej akcji jaka odwala Twoj byly, niezle wyczucie czasu :/
Gosia wow! Duzy chlopak sie szykuje!:D
Plucik to moja Niunia podobnie sie zapowiada, sadze, ze nawet do 3kg nie dociagnie, ale lekarz zapewnia, ze wszystko jest wporzadku, wiec sie nie ma czym przejmowac :)
 
Ja właśnie wracam do domku, deszcz pada jak oszalały i przez to już mi się mniej podoba mój aktywny dzień, chciałabym już siedzieć na kanapie :D

Mi na USG wyszedł dziś wynik 2,8kg i lekarz mówi, że ok. 3,4kg to będzie mieć Erneścik w dniu porodu więc u Ciebie to niezły chłopak rośnie Gosia :D ciekawe ile z tych obliczeń się sprawdzi ;)
 
reklama
Itucha dokładnie, też jestem ciekawe na ile wyliczenia z usg sprawdzą się z rzeczywistością ;)

Z fryzjera i kosmetyczki wyszły nici, bo dużo ludzi, do komsetyczki idę jutro a do fryzjera na czwartek się zapisałam ;)

U mnie jeszcze nie pada, ale jest szaro i ponuro i tylko patrzeć deszczu.. co chwile wyglądam za okno, bo wyrzuciłam pościel na balkon, żeby się wietrzyła i wolałabym zdążyć ją zebrać zanim zacznie lać :D
 
Do góry