reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja dzisiaj byłam u lekarza. Miałam usg. I mój mały nie jest wcale mały i waży 3400 prawie.
Dostałam skierowanie na toxo jeszcze, przeciwciała na konflikt serologiczny. Skierowanie do szpitala na Ktg, mam jechać jutro i za tydzień. 21 mam kolejne usg, 26 wizyta i wtedy dostaje skierowanie do szpitala. Chyba ciuszki na 56 to mi się nie przydadzą. Chyba naszykuje awaryjnie komplet na 62.
 
reklama
Na pewno nie zostałaś wyrzucona bo nikogo stamtąd nie wrzucam (a tylko ja mam taką moc :p ). Nie wiem dlaczego niektóre dziewczyny ostatnio powyrzucało, tak jak pisałam tam automatycznie po 3 tyg. nie udzielania się wyrzuca. Zaraz wyślę Ci zaproszenie ;-)

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom

Rozumiem, dziękuje :) chyba przez te różne aktualizacje i zmiany się coś pokopsało :p

Gosia o faktycznie to już spory kawał chłopa, o ile usg dobrze wyliczyło ;)

A ja się własnie szykuje do fryzjera i kosmetyczki na brewki, trzeba jakoś wyglądać do porodu w razie w :D
 
Kasik90 tez mnie ostatnio wywaliło. Co najlepsze rano jescze byłam na zamkniętym, napisałam coś, a wieczorem amba fatima i ni ma ;) wydaje mi się, że to może być wina po aktualizacji aplikacji.
GosiaLew kawał chłopa Ci rośnie ;)
 
Wczoraj napisalam dlugiego posta i go wcielo wrrr :/ az stracilam chec na pisanie na nowo.. ale mniej wiecej w skrocie moze odtworze to co chcialam ;)
Edyta - Ty masz sile cwiczyc jeszcze? ja to normalnie ledwo chodze.. Moj sie smieje ze powroty z kazdego miejsca mam trudne... w jedna strone gdzies dojde i nic sie nie dzieje a jak wracam ze sklepu czy cos to taki juz mam ucisk ze ide jak kaczuszka... :p swoja droga musze isc do sklepu ale oczywiscie musialo zaczac padac :/ a tu zaraz prad sie skonczy hehe ;)
wczoraj dostalismy komode dla malej... trzeba skrecic... mam torbe ciuszkow do prania... no i w sumie lezy pranie bo stwierdzilam ze co mi z tego ze to wypiore jak nie bede miala jeszcze gdzie tego pochowac a komoda smierdzi nowoscia :/ wiec 2-3 dni by jej sie przydalo chociaz na wywietrzenie... a jeszcze jutro ma przyjechac lozeczko, lozko do sypialni... masakra po prostu... :) ale moze w koncu sie ogarniemy z wszystkim... poki co tylko salon wyglada normalnie... nie liczac tego ze poki co jest tez nasza sypialnia ;)
 
GosiaLew duży ten Twój chłopaczek! Moja miała wczoraj 3200 gr a i tak się martwię czy się o te przysłowiowe 500 gr nie kopsnęli, bo wielkoluda rodzić SN to ciężko, wiesz.. Jak byłby bardzo duży, to też sobie pójdziesz na wywołanie najwyżej na skończony 38 t:-) :)
 
reklama
To duże te wasze dzieciaki :) ja mam kolejna wizytę 6 05 ale ja mam usg na każdej wizycie :p wiec na każdej wizycie wiem ile mały waży:) myślę że jak do 3200 przybierze i będę mogła rodzić:)
 
Do góry