reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Witam i ja. Mnie ostatnio wysilek fizyczny meczy, jak duzo sprzatam czy zalatwiam cos caly dzien to pozniej szybko zasypiam. :) :) wczesniej zasypialam ok 1 teraz udaje mi siw przed 23 :)
Noc mialam dobra, jednak mala nie przepada za tym jak mama chce usnac na lewym boku :D zaczyna dokuczac dopiero jak przekrecam sie na prawy bok to sie uspokaja ;) i ewentualnie zmienia swoja pozycje :)
 
reklama
Witam się i ja:) coś mi wlazło w plecy nad tylkiem po lewej stronie... :/ wczoraj ogarniałam mieszkanko w wolnym tempie i im dalej tym bardziej mnie cmilo.. I jak juz skończyłam i zasiadłam to tak sie rozkręciło, że mój A musiał mi pomoc w kąpieli, w ubraniu... W wstawaniu w nocy na siku. Czuje się jak babcia...
Czkawka, mnie rownież irytuje, ale jak tylko cos mowię do tej naszej smerfetki to tata staje w jej obronie. (Wyczytał, ze to dla jej zdrowia) -Zostaw! niech ćwiczy! Nie strasz dziecka! :D wiec sojusz się zawiązał, jeszcze przed pojawieniem się córci na świecie.... :p
Co do ćwiczeń... Ja ćwiczę, przez pierwsze 30tygodni 4 razy w tygodniu... Im dalej tym szybciej się jednak mecze... I ćwiczę coraz mniej. Wole ostatnio spacer niż machanie ciężarkami czy bujanie na piłce.
 
Szyszunia ja to się muszę zmordować w ciągu dnia to potem zasypiam w sekundzie ;) a że mam w domu 2-letnie adhd to dużo mi nie trzeba :D No i że ja też raczej z tych, co w miejscu nie usiedzą, więc co chwilę coś robię i potem padam na pyszczek ;) choć nie zawsze...
 
Brawo dla Pana! ;) wytrzymałam całą ciążę bez ćwiczeń to i te 6 tyg wytrzymam, chociaż nosi mnie, nosi ;)
GosiaLew tez właśnie gdzieś czytałam, że to może przyspieszyć poród, ale skoro Jasmina88 ma info z lepszych źródeł i jest obawa, że to może zaszkodzić to ja podziękuję.
 
Edziorka ja pisząc że to może przyspieszyć, nie miałam na mysli pomóc. Takie rzeczy to po 38 tc mozna sobie robić. Ja nie mogę się schylić do buta a co dopiero ćwiczenia. Mój kręgosłup tego by nie zniósł a jeszcze mi potrzebny :)
Po 38 tc to ja szafki w kuchni będę myła :)
 
U mnie noc kiepska, o 3:30 się obudziłam i nijak usnąć nie mogłam. Zjadlam napiłam ciepłego mleka i dopiero po godzinie kręcenia usnęłam. Raz mam dobrą noc, a raz beznadziejną....
 
reklama
Kobiety ja mam masakrę, armagedon, pod górkę i nie wiem co jeszcze.
Dlatego mniej mnie będzie póki co ale jestem cała.
Tatuś się uaktywnił w praniu mózgu starszej córce a na dodatek jego partnerka włączyła się w akcję "zwalczamy mamę" więc.... grubo
Dobrze, że to dziecię jest inteligentniejsze od nich dwojga razem wziętych bo byłby dramat...
 
Do góry