reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Witam po południu :)

sylwia.ka - oj coś o tym wiem :D przeprowadzki, remonty na ostatnią chwilę.
U mnie już bliżej niż dalej, wreszcie od rana wysprzątałam całe mieszkanie, narobiłam się po pachy ale teraz sobie mogę przynajmniej w czystym mieszkanku siedzieć, aż do piątku póki mąż nie wróci z pracy.

kaylla
- wytrzymaj, cierpliwości już prawie na mecie jesteś :)

Muszę w takim razie udać się do okulisty na badanie :/ czy wszystko jest okej, bo przed oczami widzę takie plamki, cienie, mroczki.. tak to wzrok mam doskonały.
 
Ja jak poszłam do okulisty po receptę na okulary, bo nie miałam żadnych, cały czas tylko soczewki (a stwierdziłam ze przy porodzie czy późniejszym nocnym wstawaniu do dziecka okulary mogą być praktyczniejsze), to dostałam skierowanie na badania dna oka. Właśnie po to, zżeby sprawdzić czy mogę rodzić naturalnie. Żadnych przeciwwskazań nie mam.
 
reklama
Do góry