reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Plucik też tak mam- to dziecko uciska i wydaje się, że pęcherz pełen, a nie pełen tylko uciśnięty... trzeba tak usiąść na wc i pochylić się lekko do przodu, żeby wycisnąć z niego do końca...
 
Plucik ja tak mam a już jak mała się ruszy to od razu muszę pędzić. Mi żadne bakterie w moczu nie wychodzą, tylko leukocyty 5-10 i biorę furagine ale dalej mnie dół brzucha boli i mam brzuch dość nisko więc to raczej wina dziecka
 
Czy was dziewczyny tez bola kosci te na dole miednicy pachwiny i niewiem co jeszcze? Ja wogole dzis nogami ruszac noe moge. Nie mowiac juz o ich rozłożeniu na boki czy prEkreceniu sie na lozku. Masakra jakas. Czuje sie taka niegramotna.

A co to za zamkniety watek? Ja tez chce. Prosze mnie tam zapisac czy cos: D
 
Mnie bola tylko żebra jak za dlugo siedze w jednej pozycji lub plecy jak sie ochodze.
Ala - leukocyty w moczu swiadcza o rozwinietej infekcji stad furagin, tez zazywam.
 
Czy was dziewczyny tez bola kosci te na dole miednicy pachwiny i niewiem co jeszcze? Ja wogole dzis nogami ruszac noe moge. Nie mowiac juz o ich rozłożeniu na boki czy prEkreceniu sie na lozku. Masakra jakas. Czuje sie taka niegramotna.

A co to za zamkniety watek? Ja tez chce. Prosze mnie tam zapisac czy cos: D
Mnie czasami strasznie boli, że nawet ciężko krok postawić. Najczęściej jak długo stoję w jednym miejscu np. przy zmywaniu, gotowaniu itp. Strasznie to uciążliwe bo czasami fizycznie mam siłę i bym coś zrobiła a tak boli, że leżę cały dzień na kanapie [emoji17]

Zaraz Ci wyślę zaproszenie.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
poryczałam się mężowi
jak chodzę- mam dość, ledwo lezę,
jak leżę- mam dość- zgaga mnie dobija
jak siedzę mam skurcze....
brzuch mnie swędzi
jestem podkurzona
można mnie odstrzelić....

ps. pozycja skłon na żabę odciąża nieco...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
poryczałam się mężowi
jak chodzę- mam dość, ledwo lezę,
jak leżę- mam dość- zgaga mnie dobija
jak siedzę mam skurcze....
brzuch mnie swędzi
jestem podkurzona
można mnie odstrzelić....

ps. pozycja skłon na żabę odciąża nieco...

Maui wczoraj czułam się tak samo. Nic tylko wyć do księżyca ;)
 
reklama
poryczałam się mężowi
jak chodzę- mam dość, ledwo lezę,
jak leżę- mam dość- zgaga mnie dobija
jak siedzę mam skurcze....
brzuch mnie swędzi
jestem podkurzona
można mnie odstrzelić....

ps. pozycja skłon na żabę odciąża nieco...
Też od wczoraj ryczeć mi się chce. Jakoś tak wszystko się nazbierało, czuję się jak kaleka. Albo leżę albo robię za kurę domową. Nie pamiętam kiedy czułam się atrakcyjna, mąż też mi nie pomaga. W jego oczach czuję się tylko inkubatorem.. Może to hormony ale jakoś tak przykro.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry