reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Masakra. obudzilam sie dzisiaj o 6 do wc.. po czym zlapalam totalnego gloda wiec tabletka i platki poszly w ruch... i zasnelam.. obudzilam sie jakos kolo 9... wzielo mnie na wymioty... takze platki sie nie przyjely :/ chyba juz za dlugo je jem hehe... znow zasnelam i spalam do prawie 13!!... a teraz bedzie trzeba sie pakowac bo jutro przeprowadzka.. ehh nie lubie pakowania... ale w koncu na "swoje" ... bo z ludzmi to ja sie nie nadaje na mieszkanie :/... to jakas masakra jest...
 
Ania fajny wózek !!
Co do fotelików ja też mam maxi cosi cabrio fix
Opadł wam już brzuch ? Mnie tak. Niby lepiej mi się teraz oddycha ale częściej muszę siusiu, bardzo źle mi się teraz chodzi i zwijaja mi sie majtki po brzuchem i mnie obcieraja.W ogóle to strasznie się mecze, często mam skurcze przepowiadające i czuje główkę małego bardzo nisko. Chyba rzeczywiście urodze wcześniej. W czwartek mam wizytę u gin plus wymaz na gbs więc zobaczę co powie. Byłam dziś zrobić mocz i morfologie i przepisała się do innej przychodni bo tam jest pediatra do którego chce młodego zapisać. Zaliczyłam też zakupy. Zaraz zjem pyszna kremówke . miałam też w planie podpisać deklaracje wyboru położnej ale już tak byłam zmęczona że nie dałam rady. Zrobię to w poniedziałek. Teraz bardzo powolutku chodzę i większość dnia leze. Łóżko to teraz moje centrum zarządzania wszechświatem. Jednak mimo tego że cała ciążę dobrze znosilam to tą końcówka jest ciężka.
Was też męczą skurcze i czujecie że to już za chwilę ? Nie wiem czy wraz z moim kroczem jesteśmy gotowi na poród już za chwilę :p

Mam tak samo, brzuszek nisko,skurcze coraz częściej. Uczucie jakieś dziwne w dole brzucha jakby już niedługo mały chciał wyjść. Ciekawe ile jeszcze nam zostało. Wizyta dopiero 20 tego. Macie już czesciej wizyty? U mnie nadal co miesiąc, czyli ta 20 raczej już ostatnia.
 
Izunia, ja miałam od początku wizyty co 3 tygodnie, teraz miałam w poniedziałek następna 25 kwietnia i jak nie urodzę w międzyczasie to później mam rozpisane jeszcze dwie wizyty w dwutygodniowych odstępach.
 
Ja miałam wizyty co 3 tygodnie i w czwartek mam ostatnią z taką przerwa i później podobno mam pojawiać się co tydzień lub co dwa w zależności od tego czy coś się z szyjka już zaczyna dziać
 
Kameleon tak zamierzam :) lenic się już i korzystam z błogiego spokoju :) Oskarek jeszcze posiedzi w brzuszku tam mu jak na razie będzie najlepiej :)
 
reklama
Do góry