reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
podobno cybex jest dobry ale bardzo drogi. Ja teraz nie zagłębiam się w foteliki bo mam po córce i jak mogę coś doradzić to nie kupujcie MC citi bo on jest taki bardzo podstawowy. Ma tylko 3 punktowe pasy a daszek jest osobno. Gdyby nie to że ten już mamy to kupiłabym lepszy.
 
Hej,

U mnie też porażka wózkowa... Przyszedł wczoraj, ale nawet nie mam siły pisać o tym co zobaczyłam po otwarciu opakowania. Zwracam i nie chcę więcej tego widzieć. Teraz na gwałt szukamy wózka w okolicznych sklepach. Na dodatek chciałam fotelik Cybexa, a wcisnęli Maxi Cosi i to w brzydkim kolorze, bo nie mieli nic innego na stanie, a na dostawę trzeba było czekać miesiąc... Krew mnie zalewa.

Na szczęście mamy wózek i fotelik po córce M., wiec nawet jeśli przyjdzie poczekać do połowy maja to jakoś to przeżyjemy. Bylebym tylko była zadowolona z zakupu, bo nie po to wywalam 2000 zł, żeby się wściekać na wózek...

Na dodatek mam skurcze i bolesne podbrzusze od rana po tym stresie wózkowym i po wczorajszym USG. A jak mi mała zechce wyjść teraz z wagą 2300g to matka będzie zła, a na pierwszy posiłek dostanie schabowego.
 
Zdarzyli odmówić zamówienie i anulować fakture aleeeeeee na chwile obecna możemy wymienic na coś innego bo zwrotów nie przyjmują, a jak się upieram na zwrot to musimy czekać do wtorku bo będzie dopiero kierownik i ew. on może zdecydować... wrrrr czyli jestem uziemiona do wtorku i albo bede zmuszona brać od nich bebettto któreś w kolorach jakie mają na stanie, bo na zamówienie czeka się 4-6 tyg więc nie ma szans....a jak oddadzą to i tak jestem w czarnej d... u mnie w mieście to tylko Adamexy sa w przewazajacej ilosci....

Nesia a jaki miałaś zamówiony wózek?? Ja całą noc się wierciłam i niespałam przez ten wózek i brzuch twardy...
 
Witam :)
Zainstalowałam nową apke, jakaś dziwna jest. Nie lubię zmian.

Dziewczyny spokojnie z wózkami, nie denerwujcie się tak, bo zaczniecie rodzic z tych nerwów.
Na pierwszy spacer i tak od razu nie pójdziecie wiec zdążą dojść zamówione karoce ;)

Napisane na SM-A500FU w Forum BabyBoom
 
Ania fajny wózek !!
Co do fotelików ja też mam maxi cosi cabrio fix
Opadł wam już brzuch ? Mnie tak. Niby lepiej mi się teraz oddycha ale częściej muszę siusiu, bardzo źle mi się teraz chodzi i zwijaja mi sie majtki po brzuchem i mnie obcieraja.W ogóle to strasznie się mecze, często mam skurcze przepowiadające i czuje główkę małego bardzo nisko. Chyba rzeczywiście urodze wcześniej. W czwartek mam wizytę u gin plus wymaz na gbs więc zobaczę co powie. Byłam dziś zrobić mocz i morfologie i przepisała się do innej przychodni bo tam jest pediatra do którego chce młodego zapisać. Zaliczyłam też zakupy. Zaraz zjem pyszna kremówke . miałam też w planie podpisać deklaracje wyboru położnej ale już tak byłam zmęczona że nie dałam rady. Zrobię to w poniedziałek. Teraz bardzo powolutku chodzę i większość dnia leze. Łóżko to teraz moje centrum zarządzania wszechświatem. Jednak mimo tego że cała ciążę dobrze znosilam to tą końcówka jest ciężka.
Was też męczą skurcze i czujecie że to już za chwilę ? Nie wiem czy wraz z moim kroczem jesteśmy gotowi na poród już za chwilę :p
 
Ostatnia edycja:
No i krążek zdjęty - hmmm jakie to było dziwne uczucie takie wyrywanie aż mi się dupka uniosła z wrażenia :p

Co do wyników to dowiedziałam się tyle , że zalamali ręce , że założono mi krazek w czasie gdy miałam bakterie i , że gdy dziexko sie urodzi to będą pobierać mu wymaz i badać pod kątem bakteri no i ewentualnie będzie antybiotyk.

Usg nie miałam...

Ktg wyszło ok, za tydzień kolejne ale mówi ze nie wiem czy zdarze , że wydaje się jej , że w tym tygodniu mnie zlapie.

Tak więc czekam :)
 
reklama
Do góry