reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

To moja mama na szczęście taka nie jest. Nie mówiła mi nigdy co mam jeść, co robić itd. Daje dobre rady, które ja czasem wykorzystuje, czasem nie. Menopauza męczy ją już od jakiegoś czasu, ale się nie daje ponieść :) Mama jak mama, zawsze chce dla dzieci swoich jak najlepiej :)
 
reklama
straszną miałam noc.
Brzuch twardy, niewygodnie, boli, ciągnie -coś niekomfortowo się czuję od 2 dni...
Produkcja wre na całego widzę, już taki mój los, ze teraz to już nie nadążam.

Cy do zamkniętego wątku -o ile jest to muszę aplikować do kogoś na priv???

Coś miałam napisać istotnego.... i zapomniałam
 
Moja mama wymyśliła, że będzie do mnie przyjeżdzać i ze mną na ktg chodzić ( budynek po drugiej stronie ulicy), bo ja po leżeniu tyle msc taka slaba jestem.... dopiero jak krzyknęłam, że nie dziękuję to się opamiętała....
 
Ostatnia edycja:
Poszłam się zapytać o ordynatora, żeby ewentualnie z nim porozmawiać, ale będzie dopiero w poniedziałek. Czyli do tego czasu pewnie się nic konkretnego nie dowiem.
 
Maui powinnaś stworzyć galerię osobliwości tudzież dziwaków. :D
Wózek przyjechał... próbuję złożyć to wszystko w jakąś sensowną całość, ale poległam, bo mi ciężko. I najfajniesze: jedno koło jest albo nienapompowane albo przebite. :)

A co do fejsa, to ja mam potworzone listy znajomych. Podzieliłam ich sobie np. na znajomych bliskich i dalszych, ze studiów, znajomych z pracy: z jednej, drugiej, znajomych z mojego rodzinnego miasta. I wstawiając cokolwiek, zawsze sprawdzam, co komu udostępniam. Ale i tak staram się za dużo nie wstawiać, ale o ciąży niektórzy z FB wiedzą. Tego przecież nie da się ukryć.
 
Ania_Beata - lepiej żeby było nienapompowane niż przebite.
Ty dzikusie :) ale wcale się nie dziwie bo pewnie też bym tak zrobiła.
Czekamy na zdjęcia jak złożycie :D
 
ale czytania...może później nadrobię. Dziwnie się czuję. Brzuch co 10-15 min spina się że aż boli Młody szaleje. Nie wiem co robić czekam na męża
 
reklama
Kameleon fajne kolory- mnie tam się żółty z szarym BARDZO podoba !

Kaylla mama nieporadnie i bezwiednie przerzuca swoje niepokoje i chęć zdobycia wiedzy, a tu właśnie nikt nic nie wie, póki nie urodzisz, a może Ci się zacznie samoistnie, a może nie, a może trzeba będzie wcześniej indukować, a może nie, a najlepiej jest tak jak jest- czyli nie muszą indukować a dzidziuś sobie rośnie. Trochę to nudne, ale lepsze to niż bujanie się z objawami wcześniactwa; ja przyjdę na indukcję z ukończonym 38 t a i tak zastanawiam się czy nie lepiej poczekać, bo nikt nie zna stanu dziecka póki nie urodzę tak na 100%, choć w moim wieku ponoć lepiej nie czekać;

13x13 tak mi się wydawało, że Cię na zamkniętym nie ma, a aplikować chyba do Wioletty trzeba;

Ania_Beata Matko-Polko poczekaj z tym składaniem :biggrin2: mam też nadzieję, że nie jest przebite na start... wypatruję kuriera z moim wózkiem- 4 paczki, bo zamówiłam tez bazy, fotelik, śpiworki, pierdy:happy2:

a teraz dlaczego nie piję naparu z liści malin:
Naparu z liści malin nie stosuje się, jeśli:

  • ciąża jest ciążą wysokiego ryzyka,
  • poprzedni poród był sprawny i szybki,
  • planowane jest zakończenie ciąży przez cesarskie cięcie,
  • kobieta przeszła wcześniej cesarskie cięcie,
  • kobieta urodziła przedwcześnie,
  • pojawiło się krwawienie z dróg rodnych w drugiej połowie ciąży,
  • w rodzinie kobiety występował rak piersi, jajników, endometrioza lub mięśniaki macicy,
  • kobieta cierpi na nadciśnienie,
  • wystąpi ciąża mnoga.
Herbatę z liści malin można popijać także w czasie porodu. Nie jest to jednak zalecane w przypadku indukowania porodu w szpitalu.
Link do: Herbata z liści malin
 
Do góry