reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Gosialew - mówisz, że to ordynator? Mimo wszystko wolałabym, żeby on przyszedł na obchód i powiedział coś konkretnego, bo właśnie ta cała reszta to nic nie mówi, tylko ze czekamy. A od niego przynajmniej człowiek mógł się coś dowiedzieć.

W nocy nie przychodzą. Mam robione ktg tak około 23-24, a potem kolejne po 6 rano.
 
reklama
Kaylla to , że "może się coś zacząć dziać" to nie jest tak, że oni uważają iż u Ciebie grozi, tylko u każdej z nas "grozi, że coś może zacząć się dziać", więc to realne podejście, bo niczego w naturze nie są w stanie przewidzieć u kobiety w ciąży- jakiejkolwiek! nie bierz tego do siebie jako Ty, tylko Ty jako kobieta w ciąży jesteś nieprzewidywalna :cool2:; ciesz się, że czekają do dojrzałości dzidzi! w przyszłym tygodniu też się pojawię, obiecuję, po środzie najpóźniej urodzimy sobie we dwie :-) :)

GosiaLEW prawde Ci pisze, i tak rano maja konsylium i omawiają z ordynatorem wszystkie przypadki, nie martw się.

Malutka pokazywanie cudzych zdjęć to też chamówa! .... co się z ludźmi dzieje?
 
Mamba86 witamy.

Kaylla cierpliwosci jestes juz coraz blizej niz dalej lada moment i bedziecie razem. :)

Jak ja bylam w szpitalu to serduszko badali co 2/3h przez noc. Co sie usnelo to pobudka byla.

Jesli chodzi o publikacje zdjec, nie rozumiem jak mozna udostepnic zdjecie kogos bez jego wiedzy czy tez zgody :/ w mojej rodzinie na szczescie takiego problemu nie ma i nie bedzie tak sadze :)

Slonce wychodzi moze ten dzien nie bedzie taki straszny [emoji4]
 
Gosialew - mówisz, że to ordynator? Mimo wszystko wolałabym, żeby on przyszedł na obchód i powiedział coś konkretnego, bo właśnie ta cała reszta to nic nie mówi, tylko ze czekamy. A od niego przynajmniej człowiek mógł się coś dowiedzieć.

W nocy nie przychodzą. Mam robione ktg tak około 23-24, a potem kolejne po 6 rano.

Kaylla takie jest prawo w szpitalach, taki relikt, że lekarze pracujący na oddziale w zasadzie nie mogą decydować o operacji bez zgody ordynatora a muszą się dokształcać na bieżąco a ordynator nie musi. Więc pewnie wszystko zależy od odziału jaki jest ordynator, na ile pozwala swoim lekarzom na samodzielność.
 
Ja pamiętam ze jak byłam w szpital w ciąży z druga córka to pielęgniarki potrafiły przyjść w nocy zbadać serduszko dzidzi tak delikatnie ze nawet nie obudziły. W sobotę konczy mi się 37 tydzień w końcu odetchnę. Jutro musze odebrac z córką sukienkę od krawcowej i kupic brakujące elementy stroju do komu i w sobotę jeszcze ze znajomymi sie spotykamy pewnie ostatni raz w takim składzie a e niedziele obiecalam córce koncert. Potem mogę jechac i rodzic. ;)
Dziewczyny czy któraś pije herbatkę z liści malin?
 
Kaylla, na Lutyckiej zawsze dwa razy w tygodniu, albo czasem i częściej sam ordynator chodzi na obchód i on decyduje co i jak. A poza tym zawsze, jak jest badanie ginekologiczne takie zaplanowane - chyba konsylium to się nazywa, to on robi i on decyduje na badaniu. Więc może na Polnej tak samo jest.

Maui, no cóż dowiedziałam się po fakcie, bo miałam 3 tygodniowy urlop po ślubie. Wkurzona bardzo byłam.
 
Tylko u mnie to ta wypowiedź brzmi dokładnie ze jak nic niepokojącego się nie dzieje, to czekamy (w sensie nie wywołujemy). Czyli mowa o wynikach krwi, ktg czy przeplywach.
Szczerze? Ja po prostu jestem zmęczona już tym wszystkim, tym niepokojem, ta niepewnością czy nic się nie wydarzy i w ogóle. W domu to jeszcze miałam jakieś zajęcie, więc człowiek aż tyle o tym nie myślał. A tutaj niby bezpieczniej, ale z drugiej strony za dużo czasu na myśleniei ddużo rzeczy człowiekowi chodzi po głowie.
 
Moja noc super dziś. Przespana nawet bez wstawania do wc. Ostatnio mogę spać nawet do 9-10.

Kaylla znam ten ból ze spaniem w szpitalu, a jak w dzień chcesz się przespać to też średnio to wychodzi i do tego mi było strasznie gorąco i się pociłam cała...

Dziś chyba pojade 50 km do sąsiedniego miasta po wózek bo na bebetto się czeka 4-6 tyg a tyle już nie mam..., a mają murano żółte Link do: Wózki dziecięce BEBETTO - Nowoczesne wózki dziecięce - Producent wózków dziecięcych - - MURANO i mężowi na żywo spodobał się ten chociaż ja chciałam Torino granat.... wszystko sama wybieram to może tym razem dam coś jemu..... niech ma radość, w sumie ładny jest nie?
 
reklama
Do góry