reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Ja mam teraz masaż nóg robiony przez męża, bo tak mnie bolały. Może ubłagam też masaż pleców.

I wgl hit! Rok temu znalazłam na fejsie dziewczynę z USA, która jest moją rodziną. Napisałam do niej i dziś dostałam wiadomość. Weszło jej do spamu. Ale super. Może w końcu uda nam się z mamą drzewo genealogiczne dokończyć ;) bo brakuje nam danych właśnie od ludzi z USA.
 
A ja na nogach standardowo od 6. Co ja bym dała żeby sobie pospac do 9 chociaż. A tu pewnie długo nie będzie takiej okazji... zamiast korzystać z ostatnich dni przed przyjściem małej na świat i spać do woli, to przez ten szpital ja jestem tak niewyspana że masakra...
 
Witam sie i ja ;-)

Pogoda z rana zapowiada sie pozytywnie, słonecznie, ale czy długo sie tak utrzyma - ot pytanie. Właśnie prognoze oglądam to raczej deszcze zapowiadają albo i nawet burze w niektórych regionach.

Odebrałam wczoraj wyniki badań i poza nieco zaniżonym wynikiem hemoglobiny wszystko w porządku, a najważniejsze ze wynik gbs ujemny. Dużym zaskoczeniem jest dla mnie nieliczna ilość bakterii w moczu.. pierwszy raz wyszło mi to w normie, zawsze miałam ich mnóstwo. Nie wiem co jest tego zasługą, być może zmiana płynu do higieny intymnej, ale mniejsza, najważniejsze, że sie poprawilo ;-)

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w Forum BabyBoom
 
Kaylla, a probowalas stopery do uszu? Ja w szpitalu ich używałam, albo słuchawek z muzyką, do tego coś na oczy i spałam jak zabita. Wcześniej też nie mogłam zasnąć.
 
Witajcie, wlasnie wstalam przy mezu to sie w ogole wyspac nie moge :/ calq noc chrapal do ubikacji tez czesto wstawalam.. moze uda mi sie przez dzien drzemnac. Hormony mi szaleja mam ochote plakac.. jeszcze coraz czesciej brzuch mi twardnieje.. eh to nie bedzie moj dzien :(
 
A ja dzisiaj jakas poddenerwowana sie obudziłam. Wczoraj małe przemeblowanie zrobiliśmy z M, przygotowalismy miejsce na łożeczko malej, dzisiaj albo najdalej jutro mąż je będzie składal i teraz tak jakoś pusto w pokoju :p

Kaylla współczuję nie wyspania :/ ciekawe co dziś Ci na obchodzie powiedza, może nareszcie coś konkretniejszego.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w Forum BabyBoom
 
Boliwia - Ale tu nawet nie chodzi o halas. O 6 pobudka bo mierzenie temperatury i ciśnienia, jakieś 20 minut później podlaczaja ktg na około godzinę. Podczas ktg lepiej czuwać i od czasu do czasu zerkac, czy czujniki wylapuja dzieciaczka, bo jak się rusza, to czasem się przesunie i już nie łapie. A jak połowa zapisu będzie pusta, to jeszcze go przedłuża i trzeba będzie jeszcze dłużej lezec. Krótko po ktg śniadanie i obchód i tak to wychodzi. Później niby można jeszcze dospac, jak się nie ma badań, ale to takie drzemki są...
 
reklama
Boliwia - Ale tu nawet nie chodzi o halas. O 6 pobudka bo mierzenie temperatury i ciśnienia, jakieś 20 minut później podlaczaja ktg na około godzinę. Podczas ktg lepiej czuwać i od czasu do czasu zerkac, czy czujniki wylapuja dzieciaczka, bo jak się rusza, to czasem się przesunie i już nie łapie. A jak połowa zapisu będzie pusta, to jeszcze go przedłuża i trzeba będzie jeszcze dłużej lezec. Krótko po ktg śniadanie i obchód i tak to wychodzi. Później niby można jeszcze dospac, jak się nie ma badań, ale to takie drzemki są...
Też mnie to denerwowało. Teraz już jasno koło 6 ale jak ja leżałam to jeszcze tym światłem po oczach dawały ;(
 
Do góry