reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

O jaaaa kobiety ale się wyspałam....
W nocy miałam tak twardy sen, że obkręciłam się na drugi bok, czułam że małej się nie podoba ale tak twardo spałam że to bylo w półśnie.... więc córka skapitulowała:-D
Niestety skarb pierworodny wstał 6.08 no i tyle....

Tak sobie myślę, że ja się czuję coraz lepiej choć męczę się coraz szybciej. Za dużo zajęć chyba mam.

Przyszła ostatnia paczka dla Zosi ale porodu przed 03.05 nie planuję:-D
 
reklama
Witam się I ja .
Ja dziś miałam w.planach jechać pobrać krew bo miałam sobie zbadać poziom witamin ale taka miałam straszna noc pod względem "nie chce mi się spać oczy jak 5 zł" ze zasnęłam chyba po 2 budząc się ciągle , nie mogłam znaleźć sobie odpowiedniej pozycji . Mój mąż zabrał mi wszystkie poduszki przytulił się jak małe dziecko . Mnie kregoslup nachrzanial wiec wybrałam piłkę i tak po ciemaku siedziałam na tej piłce i ulga przynajmniej była.

Odwiedziła mnie dziś położna , mówi ze Oskarek to chyba malutki będzie . Bo 36 tydzień a on jeszcze tak zwiewa , że ma trochę miejsca i trochę mnie to martwi dziś musze zapytać gin co ona sądzi o wielkości mojego skarba.
Położna mi dziś opowiadała o tym jak się będę czuć po cc po ilu godzinach będą mnie pionizowac itp (jestem trochę wystraszona) ale wiem , że każdy ból zniose dla Oskarka :)
Dostałam dziś całą siatkę próbek i prezentów i gazetek :) między innymi (smoczek i butelkę z aventu ) płyn do mycia ciała. Emolium 50 ml oraz Johnsons baby, sudocrem 10, chusteczki nawilżające pampers premium care i pieluszki 5 sztuk , i dużo dużo prasy co bardzo lubię :)

U mnie dziś tez jest szaro i buro i ponuro :/ nie cierpię takiej pogody jestem jak wrak człowieka najchętniej bym przespala... nie mogę się doczekać kiedy pójdę na ktg. Boje się tego wyjścia krążka nie tyle co bólu ale tego aby po wyjęcie szybko nie urodzić. Dziś tez odbieram wyniki badań wymazu strasznie jestem ciekawa czy gronkowiec zwalczony Ale nie liczę na to :/ myślę nawet ze coś nowego mi tam uroslo :/

Wczoraj miałam tyle planów na dzisiejszy dzień ale jak na razie leżę w.lozku jak kłoda i nic mi się nie chce . Oskar się kręci czkawke ma już 2 raz , oglądam ddtvn i chyba zaraz komara przytne :p
 
Cześć,

U mnie noc niezła, ale poranek do bani. Miałam na 10:30 iść do dentysty, ale dopadła mnie migrena i się nie nadaję :( A miałam zrobić dwa ostatnie zęby i stawić się dopiero po porodzie na kontrolę :/ Ostatni raz migreny tak często miewałam jako nastolatka. Mam nadzieję, że to wynik ciąży i po porodzie przejdzie, bo nie uśmiecha mi się co tydzień z tym bólem i zaburzeniami widzenia bujać.

Pogoda beznadziejna, dziś byczę się w domu. Zrobię jeszcze jedno zamówienie w Gemini i może domówię kilka gadżetów u Hubiworlda.
 
A mnie łapie może nie zgaga ale takie uczucie stania w gardle po wodzie z Cytryna , cala ciążę z rana piłam wodę przegotowana z Cytryna a teraz nie daje rady musze bez cytryny.
 
Witamy i my, spałyśmy do tej pory, tzn. ja spałam bo Laura jeszcze chyba chrapie w brzuszku. Coraz mi ciężej, dalej mam zawroty głowy i nawet na spacer boję się pójść bez męża. Więc siedzę w domu i co mogę to ogarniam a reszta czasu na kanapie:-/

Nadal latam do ubikacji jak głupia i powoli zaczyna mnie to męczyć bo ile można. Na dodatek coraz częściej czuję ucisk w dole brzucha.

Niesia co do migren to w pełni cię rozumiem. Cieszę się z każdego dnia kiedy nie boli to głowa, a jest ich mało.
 
Rany migreny to moja zmora , na szczęście od jakiś 2-3 miesięcy nie mam . Ale od początku ciazy do grudnia bolala mnie.non stop , miałam takie maratony nawet do 7 dni. Juz kiedyś mówiłam liście kapusty rozbite jak na kotlety przykładać do czoła (ten sok który puszcza to wyciąga ból ) i plastry chłodzące apap lub inne też pomagają , ja jeszcze jakiś olejek uzywalam na skronie i zero światła łóżko poduszka i cisza .
 
Ja też dołączam do tych, które miały okropna noc. Ja do wc wstawalam chyba co godzine :( tak mi mała uciska pęcherz że co zmienię pozycję to już muszę iść. Do tego miałam w planach iść na ktg ale jestem tak zmęczona i tak leje, że wybiorę się chyba w poniedziałek. Wszystko mnie już boli kręgosłup, spojenie, pęcherz, żebra a i tak się co raz bardziej boję porodu zamiast czekać na niego jak na wybawienie...
To pomarudzilam. Chyba czas spakować torbę do szpitala ale jakoś to odwlekam bo brakuje mi kapci:-D
 
Wioleta93 a jakie ty masz ciśnienie? A masz obrzęki i opuchnięcia? Takie co po nocy nie schodzą?

Siedzę sobie w poczekalni u diabetologa i ty jak zwykle opóźnienie jest. Tak to jest na nfz.
 
reklama
Do góry