reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Dziewczyny ta burza hormonów w ciazy mnie czasem doprowadza do szalu. Moja corka lat 7 chodzi na kurs pływania grupowy. Pierwszy raz w zyciu uczy sie pływać. Dzis jest to jej 6 godzina. Zostala dzis wyróżniona bo nauczyła sie najszybciej z dzieci i w nagrode dostala kolejne 5 darmowych lekcji a ja zamiast sie cieszyc rozbeczalam sie jak jakas desperatka ehhh
 
reklama
Jeja, niech to dziecko się rodzi bo już coraz bardziej się rozleniwiam, taka godzina a ja dopiero wypiłam kawę i zjadłam mazurka :D nawet z piżamy nie wyskoczyłym, takie leserstwo mnie bierze, że szok ;)

Malutka ja dziś też w SR na 14 :) a w przerwie można spokojnie sobie skoczyć do browaru i tam pochodzić po sklepach albo kawkę wypić a na starym coś zjeść :) ja już mam to przećwiczone i polecam szczególnie, że póki co pogoda dopisuje :)

U mnie nocka super, spałam jak zabita, bez żadnego wstawania :)

Miłego dnia dziewczyny!
 
Ja bym chciała z Małym chodzić na basen. Basen mam blisko na szczęście i są jakieś zajęcia dla niemowlaczków, ale nie dowiadywałam się jeszcze nic, jak to wygląda. Na pewno chcę, żeby jak najszybciej nauczył się pływać. Znam mnóstwo osób, które nie umieją pływać i zawsze robię wielkie oczy - eee, że jak?

Itucha, to się widzimy :D Ja chyba sobie skoczę sobie albo właśnie na Stary Rynek albo do Pyry Bar, jak będę bardzo głodna. A i ja też nadal w piżamie, w łóżku z laptopem. A autobus za godzinę mam :D
 
Mam wrażenie, że u Ewy właśnie chcą wywołać jakąś akcję :)
Słyszałam, że teraz wielu lekarzy zaleca, aby robić cesarki już na rozpoczętej akcji - podobno dziecko jest bardziej przygotowane na poród. Nie jest tak "ni z gruchy ni z pietruchy" wyciągane. Mojej mamie te x lat temu i przy mnie i przy bracie kazali stawić się ze skurczami, a wiadomo było od początku, że cc.
Tez odnoszę takie wrażenie , gin mi powiedziała ze chciałaby abym miała pierwsze skurcze i żeby dziecko przeżyło adrenaline wtedy właśnie jest bardziej gotowe do życia na zewnątrz niż takie wyciągnięte kiedy mu spokojnie i dobrze .
 
Jeden autobus na godzinę skutkuje tym, że na moim przystanku stoi jakieś 20 osób!! Załamana jestem. A w autobusie pewnie nie ma gdzie szpilki włożyć... I na dodatek się spóźnia bus ;(
 
Cześć dziewczyny. Byłam dzis u lekarza i odmówił mi skierowania na badanie antygenu HBs, ponieważ w 2001 roku byłam szczepiona. Miała któraś taka sytuacje?
 
reklama
Sjokolade... Dziwna sprawa. Moja to się nawet nie pytała czy byłam szczepiona. Wydaje mi się, że miałam to robione w I trymestrze i teraz też. Nie pamiętam, jak jest w tej ustawie o opiece nad ciężarną. Ale to chyba jego obowiązek jest. W dniu przyjęcia do szpitala na poród wymagają chyba tego.
 
Do góry