reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

no właśnie miałam cały brzuch napięty że aż nie mogłam złapać tchu przez chwilę. Przeszlo i dzięki Bogu bo jestem sama z córką w domu. Jak się to powtórzy pojadę na IP. W pierwszej ciąży nie miałam takich akcji.
 
reklama
Dzień dobry, oszalałyście chyba. Miałam 5 stron od wczorajszego wieczoru do nadrobienia :D
Ja spałam jak zabita dzisiaj, poszłam spać chwilę przed 23 a wstałam przed 10 rano z jednym siusiu tylko :) Śniadanie zjedzone, nie mam za wielu czasu na posiedzenie w domu, bo po 12 muszę jechać na zajęcia do SR. I dzisiaj siedzę tam i siedzę, bo odrabiamy zajęcia z kąpieli niemowlaka. Muszę między zajęciami iść coś zjeść, gdzieś posiedzieć.
Suwaczek też mi się popsuł i wstawiłam nowy, ciekawe jak jutro będzie. Czy zadziała.

Kaylla, myślę, że lekarze wiedzą co robią. Jesteś w dobrych rękach.
Co do skurczy na ktg. To mi w tym 29 tygodniu wyskakiwały po 30% już. Dla nich to norma, jak ma się koło 80-90% to się zainteresują bardziej.

Ewa, myślę, że możesz mieć problem ze zgodą na baraszkowanie z mężem. Zwłaszcza, jak wyjdą, jakieś bakterie itp. I skoro chcą Cię ciąć, to może nie pozwolą, ze względu na to, że stosunek pomaga wywołać poród.

Olenka, koniecznie przy następnym takim bólu szpital! Nie ma żartów z bólami z krzyża zwłaszcza.
 
Mam wrażenie, że u Ewy właśnie chcą wywołać jakąś akcję :)
Słyszałam, że teraz wielu lekarzy zaleca, aby robić cesarki już na rozpoczętej akcji - podobno dziecko jest bardziej przygotowane na poród. Nie jest tak "ni z gruchy ni z pietruchy" wyciągane. Mojej mamie te x lat temu i przy mnie i przy bracie kazali stawić się ze skurczami, a wiadomo było od początku, że cc.
 
Witajcie :)
U nas noc dobra jedna pobudka gorzej bo w nocy raz pod prawa raz pod lewa lopatka mialam bol :/ ale jakos do 9pospalam :)
wlasnie jedziemy sobie do mej cudownej pracy aby podbili mi l4 a potem zus :) podrozowanie busami dzis mnie czeka niemale :) ale pogoda ladna
 
Mnie dziś też czeka komunikacja miejska/podmiejska. O tej godzinie co będę jechać, jedzie krótki autobus zawalony na maksa... Już się boję do niego wsiadać.
 
reklama
Ktoras z Was pisala o ksiazce w tematyce karmienia piersia, z ktorej czerpalyscie spora wiedze. Pamietacie tytul?;)
Link do: Krupa Małgorzata (przeł.) - Sztuka karmienia piersią, Nowa - Tezeusz

13x13 widocznie w Poznaniu później sie orientują, że średniowiecze minęło :cool2: poważnie to myśle, że to kwestia nawyków personelu; teraz szukałam połoznej , która na stołku porodowym poród odbiera, bo nie wiedzieć dlaczego stołek w klinice jest, a nie każda 'potrafi" ..czytaj : nie każdej odpowiada w robocie na kuckach działać...
 
Do góry