reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Mamy, które mają dzieci, jak u Was było: dziecko karmione prze kąpielą czy po? U mnie było po kąpieli i na początku zasypiała przy cycku a potem sam się odstawiłam ja go kładłam i sam zasypiał w łóżeczku. No ale to już miał z 5 miesięcy.

Ja początkowo najpierw kapałam, a później karmiłam. A że mała była wiecznie głodna, to przez to przez kilka pierwszych dni w czasie kąpieli płakała. Później robiłam na odwrót i było ok. Jak odbiło jej się po jedzeniu, a kąpiel była delikatna, to nic się nie dzialo, ale zrobiłam taki błąd, że posłuchalam mamy, która kazała mi ją jeszcze dokarmieć po kąpieli i przez to mała nauczyła się zasypiać przey cycku. Teraz mam w planie karmić po przebudzeniu, potem kąpać i odkładać do lozeczka, żeby mały sobie sam zasypiał przy karuzeli. Zobaczymy jak to się sprawdzi ;)

Dziewczyny jeśli mój w 32 tyg ważył niespełna 1700 to myślicie , że do 3-3,5 kg dobije?

Myślę, że do 3 kg spokojnie. Teraz maluszek głównie przybiera na wadze.
 
reklama
Noc straszna, ból głowy nie do opisania, 3 razy zakończyło się mdłościami i 2 razy apap... dopiero nad ranem przeszło,ale od 4 nie śpię....a mąż miał po tatarku z drugiej strony i ból brzucha więc się łączyliśmy w bólu...

Odnośnie wagi moja siostra miała ciążę cały czas 2 tyg starszą od 12 tyg.... w 38 wylądowała w szpitalu z obrzękami nóg i rąk i ciśnieniem więc natychmiast cesarka...." mały" urodził się 6 kg w 38 tyg....nikt na usg tyle nie dawał, ale fakt brzuch miała wielki i ledwo go wyciągali na cesarce...
 
Kameleon współczuję bólu głowy , mnie wczoraj zaczynała tez ale na szczęście przeszło - ja jak tylko zaczyna mnie bolec głowa w pogotowiu mam kapustę i przykładam do czoła.
Wcześniej miałam takie migreny ze myślałam , że umrę-a utrzymywaly sie czasem do 7 dni . Ale najważniejsze , że Ci przeszło . W ogóle wczoraj było dziwne ciśnienie , pogoda do dupy to nie dziwne , że to organizm odczuwał.
 
Ja to wczoraj pół dnia spałam. Od rana w sumie u mnie było nieciekawie , nienawidzę jak jest słońce zaraz pada a poznidj zbierają się chmury i tak naprzemiennie wtedy nie żyje i bym przespala najchętniej cały dzień .
A dziś ładne niebo, słoneczko swieci ale mrozik jest :)
 
No ja nie wiem czy zaraz nie kimnę bo wypiłam herbatę , zjadlam biszkopty żeby żołądek zaczął pracować i mały szaleje .....może odpłynę to i on pójdzie spać...
 
Ja pewnie spróbuję jak mąż wyjdzie do pracy , ale.pralka juz chodzi telewizor gra ja rozbudzona na maxa , nie wiem czy mi się uda :/ zjem śniadanie i będę próbować :p
 
reklama
Witam z rana :) ja dziś spałam dobrze !:) tylko przed 2 wstałam na siku i po 5 bo córka chciała kakao :) i przed chwila wstalismy mam nadzieje ze idzie mojej córce ku lepszemu ! Dziś mam lekarza z wynikami to zobaczę co powie :) mały zaczął szaleć :)
 
Do góry