reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja dziś na obiad mam ziemniaki, puree z marchewki i pierś z kurczaka smażoną, a wcześniej zamarynowaną w ajvarze :)
Siedzę przy otwartym oknie, bo tak mi duszno, a Kuba wierzga i wierzga.
 
reklama
Ja w poniedziałek zrobiłam kapuśniak więc od wtorku tylko odgrzewanie i na jakieś 2-3 dni mam z głowy myślenie o obiedzie :D

Ja rodzić mogę od 13 kwietnia ale ten termin jest mało prawdopodobny ;)
 
Właśnie stwierdziłam, że nie nadaję się już na wyjścia do sklepów. W Rossmannie ogrzewanie jeszcze włączone, gorąc jak cholera. Chciałam dłużej zastanowić się co wybrać, ale zrobiło mi się tak słabo, że się ewakuowałam. W Biedrze ludzi tłum, rozpychają się, oczywiście o obsłużeniu wcześniej ciężarnej nie ma mowy, a kolejki na pół sklepu. Wymęczyłam się tylko. Czas przerzucić się na zakupy przez neta w Tesco.

Kochane, no i zgodnie z zapowiedziami mamy w grupie Facebookowej kolejną majową dzidzię :)
 
Ostatnia edycja:
Itucha - jak ja Ci zazdroszczę, że Twój mąż najada się zupą. Mój by po zupie zapytał: co na drugie. A drugie zawsze musi być z mięsem, bo obiad bez mięsa to nie obiad. :D Wczoraj na obiad zrobiłam bitki wołowe z puree ziemniaczanym i sałatą w jogurcie. Zjadł, smakowało, ale mówi, że deser by się jeszcze zmieścił. Po czym poszedł do sklepu po lody. :D Ostatnio, jak byliśmy w Ikei, zamówił sobie klopsiki - ten większy zestaw, na deser kawa i ciacho. I zjadł to, po czym stwierdził, że mu mało i mimo ogromnej kolejki poszedł kupić drugi raz to samo. :D No a nie wygląda na takiego, co lubi zjeść.

Zakupy przez net ja robię od dawna. U mnie Piotr i Paweł dostarcza, zawsze jestem zadowolona.
 
reklama
Ojeju dopiero co kwiecień za pasem a tu już majóweczka się rozpakowuje.

Kolejny dzień mija w zawrotnym tempie, najpierw odwiedziny u babci później obiad u rodziców.
Miałam myć lodówkę ale jakoś tak już opadłam z sił.. brzusio się napina, mam wrażenie że się obniżył - może od dłuższego czasu już tak jest a ja dopiero teraz zauważyłam? - nie wiem.

arbuz zjedzony :) mmm..
 
Do góry