reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Edziorka ja od łazienek mam chłopaka :D taki podział :p mnie zostaje kuchnia, sypialnia i salon. Ale to już sprzątanie bez ostrych zapachów. Wiec bez rękawiczek i maseczki. Ale zawsze staram sie w ciagu dnia wietrzyć, zeby było świeżo :)
 
Witam :) ja dziś noc tak sobie córka ma katar i kaszel i poszła spać o 19 o 2 wstała i koniec spania do 4 bajki :p później szła spać ale co 5 nim wolała ze chce pic później jak juz spala to wstała o 6 ze idzie spać do taty i do 7 30 spałam później sprzątać mieszkanie łazienkę zawsze sprzątam w rękawiczkach później pojechałam do dziadka no i przed chwila wróciłam wzięłam kompiel i leżę czekam na koleżankę z pracy bo ma mi przywieźć, kartkę na bony świąteczne bo maja dać po 200 zł. I chyba reszta dnia będzie leniwa bo oczy mi się zamykają i jestem zmęczona. Jeszcze szwagier ma wpaść bo będą włosy z mężem sobie obcinać. We wtorek mam lekarza to zobaczymy co słychac u Kacperka:) milej soboty:)
 
Edziorka ja sprzątam łazienkę bez rękawiczek ani bez masek tylko przy otwartych drzwiach, okna w łazience nie mam.

Właśnie wróciłam do domu, byłam z mężem i synem na meczu. Dotleniłam się trochę, dziecko wybiegało się. Fajna pogoda nawet, dużo słońca, więc dało się wytrzymać, teraz to już chłodno jest.
 
Mi się udało zmobilizować do porządków w kuchni i poprzeglądałam leki i zrobiłam porządek w szufladzie z kablami.
Mąż przyszedł z pracy i po obiedzie zrobiliśmy wypad z dzieciakami na lody. teraz lecę pod prysznic, potem dzieciaki ogarnąć do spania. dziś jest akcja godzina dla ziemi więc zapowiada się miły wieczór przy świeczkach...
 
Mąż przyszedł z pracy i po obiedzie zrobiliśmy wypad z dzieciakami na lody. teraz lecę pod prysznic, potem dzieciaki ogarnąć do spania. dziś jest akcja godzina dla ziemi więc zapowiada się miły wieczór przy świeczkach...
A nie dla wilków? O 20:30 akcja WWF wyłącz światło dla wilków :) a moze akcja sie nazywa godzina dla ziemi:) w każdym razie, na plus!pracowalam kiedyś dla WWF, jeszcze w Polsce:)
 
reklama
Do góry