reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Witam się☺ u mnie pogoda słoneczna, ale i tak jakoś nie mam energii. Noc chociaz raczej przespana, to męcząca bo strasznje bola mnie biodra jak pośpię za dlugo na jednym boku. Dajecie radę przespać całą noc na zalecanym lewym boku? Ja jestem tak obolała, ze muszę sie przekręcac i w efekcie spię trochę na prawym trochę na lewym...
 
reklama
Itucha ładne kolorki.

Janka11 no nie da się na jednym boku spać całą noc. Też się przewracam na prawy, bo na lewym to nawet zdrętwiała czasem jestem jak za długo śpię.

A ja dzisiaj miałam fajny sen. Śniło mi się, że już urodziłam i byłam z małym na spacerku :)

Muszę jechać na zakupy, bo lodówka pusta a mi się tak nie chce.
 
Itucha - ladny taki wiosenny ten pokoik☺
Ja tez bym chetnie poprała ciuszki, poszła na zakupy czy posprzatała w mieszkaniu. A tu od miesięcy lezenie. Wizyta u lekarza to dla mnie prawdziwa atrakcja liczę na to, że moze w przyszły czwartek lekarz pozwoli mi wiecej wstawać. Na razie wyprawkę ogarniam wirtualnie.
 
Ja pralam białe i ogólnie jasne razem i kolorowe razem. Pieluchy razem ze sliniakami. Nie ma się co rozdrabniac ;)
Łazienka ogarnięta :D Wy jak myjecie łazienkę to używacie rękawiczek i np maski, żeby nie wdychac tego smrodu?
BB nadrobione - idziemy czytać bajki ;)
 
U mnie noc masakryczna nie przespana-krecilam sie z boku na bok....usnelam nad ranem i do 10 spalam. Nie wiem czy to dugestia czy dziala ale udypiam jak wezme aspargin.

Papatki raz w granicy 22 tyg wyszla mi glukoza w moczu ,ale potem kilka razy robilam i juz nie bylo. Ogolnie slodkiego i tak nie jem...
 
Ja nie sprzątam :D mąż i teściowa się tym zajęli. Ja tylko kurze pościeram :D

Kaylla, my też się zapisaliśmy na te warsztaty :D
Itucha, duży ten pokoik widzę i piękne kolorki.

My naklejki przyczepiliśmy nad łóżeczkiem.
 
Ja nie sprzątam :D mąż i teściowa się tym zajęli. Ja tylko kurze pościeram :D

Kaylla, my też się zapisaliśmy na te warsztaty :D
Itucha, duży ten pokoik widzę i piękne kolorki.

My naklejki przyczepiliśmy nad łóżeczkiem.

Malutka - w kwietniu idziesz, tak? Ja wolałam teraz, bo ja mam termin na poczatku maja, więc równie dobrze tego 22 kwietnia mogę już być po porodzie:)
 
reklama
Do góry