reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

My z Mikołajem jeszcze w szpitalu, karmienie idzie super, bardzo ładnie je, jest tez śpiochem. Mam nadzieję że nie będzie miał żółtaczki..
 
reklama
lisica a jakie masz ciśnienie?? bo mi w ostatnim miesiącu skacze. i dostałam leki
Smerfetka gratuluje!!


Jezu ale mam stracha przed wizytą dziś mi sie śniło że wyjął passer a wszystko chlusnęło i sie zaczęło :-D
 
Amazonka trafiłam w piątek do szpitala z ciśnieniem 155/100. Teraz już jest zbite choć dzisiaj wyższe (pewnie przez nerwy). Biorę od 20 tc Dopegyt.

Smerfetka gratuluję.
Kciuki za was dziewczyny!
 
Amazonka trafiłam w piątek do szpitala z ciśnieniem 155/100. Teraz już jest zbite choć dzisiaj wyższe (pewnie przez nerwy). Biorę od 20 tc Dopegyt.
ja mam 135 na 80/90 i teżeraz dostałam Dopegypt. 3 x 1

A ja dziś po wizycie mały wazy 3200 i sie obrócił główką w dół :-D masakrycznie sie ciesze.
Boli mnie teraz szyjka bo ściągniecie pessera ni było przyjemne. Kurde i w sumie dwa razy młody już sie obracał i za każdym razem wiem kiedy to robi. :eek: nie mówił nic o szyjce i o rozwarcie ale jak badał mnie palcami to stwierdził że na bank sie obrócił bo dobrze główke czuć :eek: jeśli ni sie nie wydarzy mam sie zgłosić za tydzień w srode w dniu terminu. i się pokazać. matko kochana teraz to już w każdej chwili moze zacząć :-p:-D
i dzisiaj tak naprawde dobrze było jajca widac ;) Czyli jednak Igorek :)

i jutro zadzwonię umówić się na KTG
 
Ostatnia edycja:
reklama
Amazonka, a poza ciśnieniem inne wyniki jakie masz? Ja w zeszły czwartek na wizycie u gina miałam podobne bo 130/95 ale po kontroli w szpitalu odesłał mnie do domu bez leków. Teraz też mi czasem skacze ciśnienie w ciągu dnia do tego mega obrzęki nóg ale wyniki z krwi dobre wiec nic więcej mi nie zalecają. .. nie wiem czy to słuszne
 
Do góry