reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Verna moj tez mial 3600 tylko ze ja nie bede miala cc :) wiec chyba bardziej mam sie czego bac ;)

m nie ma się czego bac :) Rafałek urodził się z wagą 3630g i wystrzelił jak z procy :) też się bałam jak mi wody odeszły ale pozniej jak juz się skurcze rozkrecily to myslałam tylko, ze dam rade.. :) i myslałam tylko że jest mały bo przecież miał warzyć 3200 :p
e ta
 
Melduję, że już nie jestem 2w1.Przed 7 odeszly mi wody a o 8:45 urodził się młody ☺poszlo ekspresowo nawet nie zdarzylam wypełnić wszystkich papierów na porodowce ☺55 cm i 3490 szczęścia ☺☺☺☺
 
Migotka GRATULACJE !

Ja z kolei dziś u ginekologa po raz kolejny dostałam skierowanie do szpitala w związku z mega obrzękami i wysokim ciśnieniem (145/95). Pewnie poleżę przez weekend, choć wcale mi się to nie podoba. Ale jak trzeba to trzeba.
Gorzej, że mąż dziś w delegacji, wróci dopiero jutro po południu, jadę więc sama. Obym tylko jeszcze nie rodziła :)
 
reklama
Do góry