reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Dziwne że nie masz badań. Ja mam co wizyte skierowanie na morfologie i mocz. i juz dwa razy miałam toxo,

W pierwszej ciąży 13 tydzie- mały usiadł na usg ;) Teraz koło 18
 
Ja z pierwszym synkiem po 20 tc , teraz w skończonym 12 na USG genetycznym pokazał się chłopak ( wyrostek płciowy odstawał jak na chłopca ) i tak zostało mimo,że mój lekarz widział chyba koło 18 tc dziewczynkęi to na 80% :) ale ja jednak bardziej wierzyłam pani doktor od UAG genetycznego i sie nie przeliczyłam :)
 
reklama
oooo...nasze forum się ruszyło.
Ja płeć poznałam w 12-13 tygodniu - ale chodzę prywatnie, to szybciej można się czegoś dowiedzieć. Znajoma na państwowych wizytach dowiedziała się dopiero pod koniec stycznia.
 
Do góry