reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ewel gratulacje!!! Super wieści!!! Wiem jak się czeka na te upragnione dwie kreski i jaka to radość!!!:* Rośnijcie zdrowo z Maluszkiem!!! :-)

Nieśmiała trzymaj się tam kobietko i zaciskaj nogi!!! Już tak niewiele zostało i będziemy tulić nasze Maleństwa!!!:tak:
 
reklama
Ewel gratuluję :) zobaczysz ze czas do listopada minie migusiem :) jeszcze niedawno zobaczyłam dwie kreski, potem już był nagle 20 tydz a dziś zaczęłam 33 tydz i jeszcze 3 tyg i rozluzniam nogi :p

Co do rodzeństwa to ja mam jedną siostrę 17 lat starsza a druga 12. Z tą starszą załapałam język jak miałam 16 lat bo wiadomo ze jeszcze byłam smarkata jak ona rodzinę zakładała a znowu z ta 12 lat starsza zawsze miałam super kontakt i do tej pory mam. Najpierw ona się mną opiekowała a jak ja skończyłam 9 lat to znowu zajmowałam sie jej coreczka. Jak urodzila sie moja Oliwia to jej córka miała 12 lat i wtedy ona przejela piecze nad moja córcia a Oliwia ja uwielbia. Takze wydaje mi się ze u dziewczynek różnica tych 8-13 lat jest super :)
 
Hej.
Ja od wczoraj mam założony pessar ;/ Wszystko było ok do poniedziałkowej wizyty gdzie sie okazało, ze młody tak napiera na szyjke, że ta zaczęła sie skracać. i Wczoraj na kolejnej wizcie mam założone to dziadostwo. Oby pomogło. Z dobrych wieści mały sie ładnie ustawił główką w dół i jest bardzo aktywny.
A dziś zaczynamy 32 tydzień :)
 
Ojej, Amazonka, trzymam kciuki bardzo mocno, żeby wszystko już było w porządku &&& A czułaś jakieś bóle przy skracaniu się szyjki?
 
Właśnie a co czułaś ? Bo ja tez mam takie uczucie jakby mi główka na dół naciskała o_O juz nie wspomnę o siusianiu co 10min
 
reklama
Do góry