reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

A co do cwiczen myślalam nad tym. W pon spytam sie gina czy w ogole moge i poloznej czy zna jakieś stronki w fajnymi ćwiczeniami: )

Co do zwierząt to mam psa i kota z kotem żadnego problemu z psem tez raczej nie gorzej jak młody chory i nie mam go z kim zostawić zeby z psem wyjsc na spacer i może więcej sierści niz kot zostawia no ale Roxi jest puchata wiec nie dziwne; )
 
reklama
A co do cwiczen myślalam nad tym. W pon spytam sie gina czy w ogole moge i poloznej czy zna jakieś stronki w fajnymi ćwiczeniami: )

Co do zwierząt to mam psa i kota z kotem żadnego problemu z psem tez raczej nie gorzej jak młody chory i nie mam go z kim zostawić zeby z psem wyjsc na spacer i może więcej sierści niz kot zostawia no ale Roxi jest puchata wiec nie dziwne; )
Ja mam dwa polskie owczarki nizinne, to sobie wyobraź ile nie tylko sierści, ale piachu przede wszystkim (!) mamy w domu. :-D Sierści dość mało jak na takie psy. Z krtótkowłosych więcej się sypie.
I raz w miesiącu trzeba to to wykąpać i porządnie rozczesać. Na bieżąco nie czeszę, chyba że po deszczu. Nie chce mi się.
Wolę raz a dobrze co miesiąc, bo po kąpieli dużo łatwiej idzie.

Na szczęście mam rodziców zwierzolubnych z domkiem, więc we wszystkie wakacje, wyjazdy, awaryjne sytuacje psy trafiają do nich.
Koty do mojej siostry.
A świnie same w domu - co 2-3 dni ktoś wpada dołożyć im jedzenia.

Gorzej jak któreś choruje, to stres i mnóstwo pieniędzy leci.
Dobrze, że nasza kardiolog liczy mnie z gigantyczną zniżką, a często bywało, że nic nie brała.
Miałam sukę z wadą serca i przez ostatnie 2 lata była u kardiologa co 3-4 tygodnie.
 
Dzień dobry wszystkim ;-) A mi mój R. zrobił wczoraj niespodziankę, powiedział rano, że zrobi śniadanie, że ma urlop a ja mam się spakować, zabrać ciepłe ubrania i będzie niespodzianka. I tak od wczoraj jesteśmy w Zakopanem ;-) I mam do Was pytanie, czy myślicie że mogę choćby na Gubałówkę wybrać się na spacer? Czy tylko gdzieś po płaskim mogę?
 
Domi zazdroszcze takiej niespodzianki, moj ostatnio tylko przynosi zly humor z pracy :(

Co do schodow to ja dwa dni smigalam gora dol przez caly dzien oprocz posilkow, ktg, mierzenia cisnienia, wtedy wczesniej sie kladlam i odpoczywalalm aby vhoc troche spadlo, no i mnie wzielo, za to dziewczyny myslaly ze zrobia 4 rundki i je wezmie, niestety to nie takie proste ale dziala tylko trzeba sie nachodzic :)
 
Dzień dobry tvn ćwiczenia dla kobiet w ciazy aktualnie leca: )

Akurat często ogladam a dziś nie :-(

Corrine
to i ja zaczełam przysiady, heh zrobiłam 10 ;-) ale porażka

Czasem mam wrażenie, że ludzi gorzej się diagnozuje niż zwierzaki (w tych lepszych lecznicach).
Też tak mam...nawet ostatnio powiedziałam naszej kochanej pani weterynarz, że chciałabym mieć tak troskliwego
lekarza prowadzacego ciążę ;-) ona tak o wszystkim pamieta, zawsze można na nią liczyć :-)
Zyczę zdrowia dla Twoich zwierzaków :tak:
 
reklama
Domi zazdroszczę niespodzianki ; )

Bozka nie przejmuj sie moj "kochany" maz tez ostanio tylko zly humor przynosi tak mnie wkurza ze mam ochotę go udusic czasami!;)
 
Do góry