reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
I my oglądaliśmy Kevina, ale wczoraj :-D

Oj dziewczyny ale dziś pospałam :-D wyciskana, wyprzytulana, ach <3 tatuś juz nie zaśnie bez dłoni na brzuchu ;-)
 
Ale ci dobrze, mój za 3 tyg będzie się tulił. Miałam zrobić dziś mufinki te z brzoskwiniami ale nie miałam dziś kompletnie czasu a teraz po prostu padam ze zmęczenia.
 
hehe a ja dziś rano kupiłam brzoskwinie i też się czaję na te muffinki:D pewnie w tyg się za nie wezmę, bo jeszcze murzynek do zjedzenia został:)
 
Mi już czasu brakło a teraz padam ze zmęczenia. Jeszcze robię za nianię i muszę odwieź dziewczynki do domu bo ich mama po 18 wróci z pracy a najchętniej wziełam bym kąpiel i poleżała w łóżeczku a tu jeszcze na ten ziąb będę musiała wyjść.
 
U nas też królował wczoraj Kevin.Mlodemu sie bardzo podobał i strasznie Go rozbawil:-) W czwartek bylam na wizycie u lekarza i wypatrzyl dziewczynke chociaz na usg przesiewowym wyrostek plciowy wskazywal raczej na chlopczyka.dwoch lekarzy i dwie opinie ..Myslicie. ze ten wyrostek mogl soe jeszcze "położyć" na dziewczynke? Ja chyba bardziej ufam pani doktor od usg przesiewowego ale juz sama noe wiem ....generalnie jest mi wszystko jedno jaka plec ale strasznie bym juz chciala woedziec;-) a za mna chodzi mirzynek tylko mleka nie mam...
 
Hej Mamusie :) co tu tak cicho?? Nikt nie wizytuje??

Ja mialam wizyte we wtorek ale nic soe nie dowiedziałam bo zmienili mi lekarza i to taki patalach ze szkoda gadac. Wkurzylam się i calkowicie zmienilam przychodnie. Co prawda jeszcze 17 grudnia będe miec wizyte u tego głupiego lekarza ale 29 juz w u nowego. Niby bardzo dobry lekarz a przychodnia calkiem nowa i sprzęt najnowszy :) az sie zdziwilam ze w ogole prowadza zapisy :)
 
reklama
Do góry