reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

Fajnie bo dr powiedziała dokładnie
Gdzie jest dzidzia i teraz czuje gdzie raczkami a gdzie nóżkami bryka ale fajnie :)
A jak wypina to sa to plecy :)

A no i zapomniałam przytyło mi sie 3 kg co waga to inna waga ;)
 
reklama
hello,

Jakoś nie miałam ani chwili w ciągu ostatnich 2 dni.
A teraz oczywiście nie mogę spać. :crazy:


Dziewczyny, w którym tygodniu macie połówkowe?
Teraz mam wizytę w 19tc (16 grudnia), ale o połówkowym jeszcze gin nic nie wspominał.
A za kolejne 4 tyg, to już będzie raczej za późno, chyba że szybciej niż zwykle mi każe przyjść na wizytę.
 
Jup absolutnie przestań się zamartwiac. Te pomiary są bardzo orientacyjne. U mnie raz dzidzia była o tydz starsza bo jak sam stwierdził lekarz wygiela się bardzo a niedawno zwinela się w klebuszek i wyszła o tydzień młodsza. Niedługo w ogóle przestaną w całości mierzyć bo nie będzie to możliwe.
 
Jup mitaginka ma racje właśnie mi się przypominało ze gin mowil ze ostatni raz mierzymy teraz.

Rukmini jak ja się pytalam o polowkowe mówił ze miedzy 20 a 24 tc się wykonuje
 
Jup gratuluję synka.
Pomiarami i to tak mała rozbieżności się nie przejmuj bliźniaki mogą być ciut mniejsze poza tym zależy jak dziecko się ułoży do mierzenia. Mi gin mówił ze od któregoś tam tygodnia ale to chyba po 20 jakoś bliznieta szybciej się rozwijają niż ciążę pojedyncze bo szybciej szykują się na świat. Ja idę w środę na wizytę doczekać się nie moge juz to zobaczymy jaki u mnie pomiar będzie.
Jup co ile masz wizyty? Mówił ci lekarz jak to teraz będzie co ile itp?
 
Rukmini, ja mam miedzy 20a21 tygodniem polowkowe. Moze umów sobie wizytę w tym okresie (mój gin mowil, zebym miedzy 20a22 umawiala) i razie gdyby nie zrobil na tej planowej wizycie, to przynajmniej będziesz miała zaklepany termin, a jak nie to odwolasz.
 
Cześć dziewczyny!

Ja już po kosmetyczce, teraz na 11 idę do fryzjera... ;)))

Stres mnie bierze jak nie wiem,ale staram się go opanować ;)))

Odezwę się na spokojnie w środę, jak już wszyscy pojadą ;))

Buziaczki ;)))
 
reklama
Nieśmiała gratulacje i udanej zabawy :)

Ja połówkowe mam na przełomie 21 22 tydz. No i u mnie już teraz na wizycie nie mierzyła długości tylko wage podawała a był to 18tydz skończony.
 
Do góry