reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Z tym moim l 4 to jest tak ze jak nie wpłynie l 4 do 26 to oni kończą jakby miesiąc. A poprzednie l 4 miałam do 19. I co z tego ze wysłałam jak niby nie doszło. Nie wiem... czuje ze czeka mnie w pon ciężka przeprawa...
 
Mitaginka a niech sobie zamykają ale nie twoja wina ze tak wpłynęło. ZUS podatek nic od tego nie poszło wiec jak poprosisz to skorygować zwłaszcza ze i tak w tym przypadku będą musieli zrobić korektę listopada bo od 19 do 26 jest obecny okres rozliczeniowy
 
Z tym moim l 4 to jest tak ze jak nie wpłynie l 4 do 26 to oni kończą jakby miesiąc. A poprzednie l 4 miałam do 19. I co z tego ze wysłałam jak niby nie doszło. Nie wiem... czuje ze czeka mnie w pon ciężka przeprawa...

A kto ci wyplaca Zus czy pracodawca? Bo jak pracodawca to musi wyplacic ci normalnie wyplate. Bo albo masz L4 albo pracukesz albo kestes na urlopie ale zwoliona nie mozesz byc wiec wiadomo ze wyplata ci sie nalezy i to 100% . wiec tlumaczenie ze nie dostali L4 jest guzik warte bo o i musza wyplate normalnie wyslac. Chyba ze placi ci zus ( czyli pracodawca zatrudnia ponizej 20 pracownikowa a juz jestes ponad 33 dni na L4 w tym roku) to zus wyplaca tak jak im L4 w datach pokazuje i tak bedzie ciagle.
 
Nie nadrobię już dziś z czytaniem.
Gratuluję udanych wizyt : Beata, Didi, Lisica i Matik, Majówk@
U mnie póki co ujawniło się jedno dzieciątko - chłopczyk :biggrin2: Drugi dzidziuś słodko spał :biggrin2:

Martwi mnie wielkośc dzieci +/- niecałe 10 cm, wiec malutkie są :(
Wasze dzieci takie duuuże już.

Dobrej nocy
 
reklama
Jup u mnie tez 10 cm a to 16 tc . lekarz mówi ze ok i tego się trzymam:) nie zamartwiaj sie: ) jakby cos było nie tak gin by Ci powiedział:)
 
Do góry