reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Tort chyba z owocami, taki raczej każdy zje (czy dziecko, czy starszy). Mnie też czeka impreza za 3 tygodnie - 5 urodziny synka.

Matik duża panna! Prawie dwa razy większa od mojego brzdąca!
 
Dziewczęta ja zapraszam do siebie nad jeziorko:D teren parku krajobrazowego wiec polecam :)
Majówka ja proponuje malinowy:)
Matik tez pierwszy raz byłam sama... No i super ze wszystko dobrze:) bijecie mojego brzdaca o 6cm... Szok:D
Fajnie macie ze wizyty juz 19 ja mam 29 dopiero:(
 
Ostatnia edycja:
No chyba od pupy :)

No dajcie spokój pytałam od głowy do pupy ale na bank 16 moze całość tak ? Hm watpię bo nigdy całości nie podaje
 
Ostatnia edycja:
Lol duza dziewczynka :)

Tort wydaje mi sie ze malinowy bylby ok, ja robilam malemu na urodziny nutellowo waniliowego, myslalam ze bedzie.slodki, ale wszyscy mowili ze wlasnie nie jest ze byl super, ja uwielbiam piec a nie jem, takze o smakach mowe z opini konsumentow :)
 
reklama
Majówka to jak miks osób to neutralnie jakiś owoc - dobra Malina porzeczka zwłaszcza jak ciemny biszkopt.ewentualnie kokos lub striacatella.
 
Do góry