reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Domi fajne ale bodajże przedwczoraj mój telefon nie wyrabialial przy takiej produkcji i musialam wyłączyć subskrybcje a i tak cala noc przychodziły powiadomienia:D
 
Ha ha fajny żart :)

Ja dlatego wyłączyłam powiadomienia i juz spokój mam :)
Wchodzę kiedy mogę a tel mi nie brzęczy co sekundę :)

A annamaria pisała tu taka dziewczyna bedzie miała chlopaka
I kto zarządza listą majówek ?

To prosze o zmianę u mnie temu u na 6.05 z 8 Oki:)

U mnie jest 00.29 wiec jeszcze nie tak strasznie jakby co ;)
 
Ostatnia edycja:
A ja wczoraj za wiele nie zjadłam i wieczorem zaczęło mnie ssać i byłam taka głodna, że już prawie głowa zaczęła mnie boleć.. Nie chciało mi się iść i wymyślać jakiegoś jedzenia, więc poobracałam się kilka razy wokół własnej osi i udało się usnąć. Dziś jestem śnięta.

Dzień dobry w ogóle i kciuki za dzisiejsze wizyty :)
 
Witam sie z rana


Czarnulka widze ze pojadlas pozadnie wczoraj :-D

Mam taki problem bo termin na usg mam 1.12 a na stronie internetowej mojej ginki pisze ze jej nie ma do 3.12 i nie mam pojecia o co chodzi...dzwonie tam ale sekretarka automatyczna sie wlacza i mowi to samo, eh nie rozumiem jak moze tak byc
 
Matik susel zarządza lista ale ona odzywa się co parę dni także lepiej na priv do niej napisz:) ja szykuje się do wizyty:) odezwę się jakoś po a mam na 10:30... Matik lisica majówka jup &&&& (i gdyby ktoś jeszcze to również) :D
 
Ostatnia edycja:
Witam sie rowniez.

Od 3 dni bolala mnie glowa, dzisiaj wstalam z chorobskiem ktore sprzedal mi maz, oby maly tylko sie nie zarazi

Milego dnia

Udanych wizut zycze
 
reklama
Do góry