reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Witam nowe przyszle mamuski

Kciuki za wizyty &&&&

Zazdroszcze takich objawów
Ja to sie zastanawiam ze strachy cały czas czy oby na pewno wszystko ok
Czasem zabola piersi czasem brzuch czasem zgaga i nie mam ochoty na jedzenie bardzo mało jem
Ale za to wcinam słodycze ale czekoladowe tylko :) mi podchodzą

Gratuluje zdanego testu z teorii &&&&&& za praktyczne kciuki

Miłego dnia
 
Witam nowe mamusie
Przepraszam że nie zaglądałam ale od niedzieli wieczora jestem w szpitalu. W niedziele zobaczyłam na bieliźnie taką ciemną krew wiec maż mnie zawiózł na IP tam niż mnie lekarz zbadał to minęło 2 godziny. Zbadano mnie i zostawiono w szpitalu. Zrobione miałam USG i z dziećmi wszystko ok nawet były już 2 <3 <3.Ciąża jest starsza o 4 dni. Dostałam kroplówkę i nadal dostaję luteinę i mam nakaz leżenia. Na razie nie wiadomo od czego te plamienie wyniki dopiero będą jutro.
 
Didi20
ja tez chodze na prawko:)) ale ja dopiero koncze teorie na kursie:) jeszcze jazd nie zaczelam... jak sie dowiedzialam o ciazy to chcialam zrezygnowac no ale szkoda mi ... mam nadzieje ze bede mogla spokojnie zdac te prawko i nie bede musiala z niego rezygnowac i dzidzia bedzie wszystko ok:)
 
reklama
Nieemartwsie dzękuje :) Mam nadzieje że na jutrzejszej wizycie okaże się że nie jest aż tak źle dziś czuję się owiele lepiej a ten mój dentysta to też jakis chirurg jesden z lepszych w moim mieście opuchlizna po nacięciu się zmiejszyła wiec może skończy sie na jakimś leczeniu kanałowym albo czymś innym moze nie będzie trzeba wyrywać . Jestem dobrej myśli muszę być dla mojego dzidziusia :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry