reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Martaha123 - no widzisz, wszystko jest dobrze! wspaniała nowina :)!

Witam i gratuluję wszystkim nowym majowym mamą! :)

Czarnulka7891 i Aschlee25 - trzymam kciuki! :)

Matik2012 - Też jako takich objawów nie mam, tzn, cyc urosnął niemało, co mnie zdziwiło ze tak szybko, no ale nie narzekam na to akurat :D Na wymioty mnie nie bierze, może trochę mdli ale po chwili przestaje. No i też mam choooolerną ochotę na słodkie i kwaśne jednocześnie :no:

klara11.83 - Trzymaj się i odpoczywaj, wszystko będzie dobrze! :tak:
 
reklama
Kochane przedstawiam wam mojego kropka

uploadfromtaptalk1410341809754.jpg

Kropku, przywitaj się z ciociami :D
Serduszka jeszcze nie zobaczyłam, ale Pan doktor każe się nie denerwować, bo to normalne we wczesnym etapie :) następna wizyta 25.09 na 10.30:) wtedy też założymy kartę ciąży. Dziś już miałam pierwsze badania krwi i moczu. Dostałam broszurę odnośnie jedzenia, zakazów i nakazów w ciąży. I receptę na witaminy i magnez. Mam szlaban na kofeinę, cukry proste i tłuszcze. ;)
Odnośnie mdłości i wymiotów, wymioty to usuwanie z organizmu nadmiaru cukru. I jeśli nie mam apetytu to nie wmuszac w siebie jedzenia. Tylko dużo pić, a organizm sam zdecyduje kiedy upomnieć się o jedzenie :)
Na koniec Pan doktor pogratulował i oznajmił, ze nasz wielki dzień przypada na 8.05 :)
To tyle;)
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1410341809754.jpg
    uploadfromtaptalk1410341809754.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 51
Ja ginowi kazałam drugiej fasoli szukać po czym dostałam kluche w gardle... Wydusila tylko słowo maleństwo, on mi na to ze faktycznie ziarnko maku a mi w tym momencie łzy stanęły w oczach... I więcej już nic nie widziałam. Mam przynieść mp4 czy coś i każde usg będzie mi nagrywał na niego :)
 
Hej majowe mamusie chcialam wam pogratulowac i 3mam kciuki pisze bo widze tu znajome nicki ashle? Martaha? Dobrze kojarze? Mialam byc mama pazdziernikowa ale los chce bym zostala mama kwietniowa :) 3majcie sie kochane :)
 
reklama
Asiulka87Sosnowiec
mam nadzieje ze nie bedziesz miala mi za zle jesli zapytam - patrzac na twoje aniołki to 7tc czy 11 tc jest dalej niz my jestesmy - nie znam twojej historii - czy wczesniej widzialas serduszko i przestalo bic czy sa to aniołki w ktorych nie widzialas serduszka??

bo slyszalam ze jesli serduszko pika to zagrozenie utrata ciazy spada ale wiem ze dalej jest pewne zagrozenie... duzo widzialam wlasnie u dziewczyn aniolko - szczegolnie najwiecej wlasnie do 11tc i jestem ciekawa czy duzo jest takich przypadkow ze serduszko przestalo bic.

ja swoje widzialam i staram sie myslec pozytywnie...
 
Do góry