reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Monika - jak by się trafiły to byś sobie pięknie poradziła :)
Ale tak jak pisze Czarnulka skoro był jeden fasolek to no stress ;)

Czarnulka - tobie życzę tych bliźniaków w trójkę będzie nam raźno :))

Kokardka - mam nadzieję, że synek za bardzo mamusi nie wykańcza :)

Ja znów wcalen nie mam apetytu :confused::confused::confused: na myśl o jedzeniu chce mi się wiadomo co ;):cool:
 
reklama
Uwaga uwaga, uczę się lubić posty:-D

Katka, bardzo chętnie do was dołączę:-) ale do wizyty mogę prędzej wykończyć się nerwowo:-)

a z jedzeniem zdąży Ci się jeszcze 100 razy odmienić :-D
 
Cześć dziewczyny, zgłasza się kolejna majówka 2015 :)

Według kalkulatora termin mam na 07.05.2015, dzisiaj zobaczyłam dwie kreseczki na teście, jestem z mężem przeszczęśliwa! To będzie nasza druga pociecha, mamy już córeczkę Nadię (26 miesięcy).

Pozdrawiam, Kasia.
:)
 
Witaj Engacka :) Mamy dzieciaki w podobnym wieku :)

Ka_tka mó synek raczej z tych niewymagajcych i grzecznych, potrafi się zająć sam sobą więc nie jest źle ;)

Czarnulka w takim razie życzę bliźniaków :D Ja mam wizytę w czwartek i już siedzę jak na szpilkach chociaż żadnych rewelacji bliźniakowych nie przewiduję :D
 
Kokardka najpierw moderator musi nasz przenieść do głównego ale to pewnie się stanie za 2 tyg aż nas będzie nas wiecej i wtedy będzie można zakładać inne wątki.
 
reklama
Witam serdecznie Ironka, Monika i Engacka w gronie mamuś majowych.

Dziewczyny ale naskrobałyście od południa :)

Też już w piżamce i w łóżku odpoczywam, bo mnie bóle brzucha łapią głównie wieczorem,

Po wizycie ok, zmieniałam lekarza i jestem zadowolona, Zbadał wszystko co potrzeba ;), ale niestety na USG pęcherzyka nie było widać :(. Kolejna wizyta 11.09. Najważniejsze że mam zapisany duphaston w razie gorszych bóli i ewentualnych plamień to będę spokojniejsza bo wiem co i jak.
 
Do góry