reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Chwilę się zastanawiałam co może się kryć pod kropkami. Dopiero później zauważyłam drugi post. Ja dziś wróciłam do herbatek pobudzających latacje. Kiedyś chciałam kupić **********, ale nie było w aptece, a potem zapomniałam. Może teraz kupię. :-)
 
Ja pije cherbatki teraz ten femalti ker nawet piwo ciemne wypilam i dalej susza. Ale nie dość ze kryzys 3 miesiąca to ja jestem chora i jeszcze mam okres. :( to się nazywa przeciętność losu. Jeszcze się teraz nskrecsm poplakuje itd i sadze ze tym się dobijam...
 
Ja też już dostałam okres i to mam chyba co dwa tygodnie, 3 dni słabego krwawienia i koniec. Już tak 3 razy miałam. Masakra, nie wiem kiedy się mogę spodziewać :/
 
asiaf, nie dołuj się. Podobno myślenie o tryskających piersiach i rzece mleka pomaga podczas karmienia :-D ja wczoraj też się podłamałam i dziś ze strachem podchodzę do karmienia, ale staram się myśleć pozytywnie żeby się właśnie nie nakręcać. Myślę sobie, że to normalne i że minie tylko trzeba wytrwać :p tylko kurde od wiercenia się Małego i szarpania sutków to mam już je pogryzione... Dodatkowo wydaje mi się, że mój syn się przyzwyczaił, że mleko mu właściwie samo leci, wystarczyło buzie otworzyć, a teraz trzeba pociągnąć i dlatego się wścieka :-) Wszystkie starsze osoby polecają bawarkę, ale czytałam, że to mit. Ja niestety spróbować nie mogę, bo jestem bezmleczna :-)
 
Jak u mnie jest wiercenie się i płacz w czasie jedzenia to kładę małą na podusi lub rogalu i karmię " na chodzonego" jednocześnie ją lulając. Wtedy wszystkie smutki mijają .
Zdaję sobie sprawę ze to idiotyczne rozwiązanie, raz ze ją tak przyzwyczajam dwa ze to ciężko ale przynajmniej je z mojej piersi nawet jak mało i powoli leci. Polecam dla równie zdesperowanych jak ja ;)
 
reklama
Widzę, że nie ja jedna mam problem .
Moja dzidzia od poniedziałku ma biegunkę . Byliśmy u lekarza 2 razy i czekamy ma wyniki z kału. Od wczoraj ookazuje się śluz a rak to była sama woda . Naszczęście jako tako je i pije te słone elektrolity .
Dzis było o tyle lepiej , że nie byli po każdym jedzeniu . I poprzednią noc całą tez bez kupki. Biedne te nasze dzidzie.


Maja u mnie znowu działa położenie do łyżka . T soe uspokaj i moze jesc albo klepanie w tyłeczek [emoji16][emoji16] lub podam troche wody z butelki . A czasem poprostu już chce spać[emoji16][emoji7]


Czy wasze dzieci jedzą też po 5 min? A przed pójściem spac 20/30min jak w zegarku [emoji4]
 
Ostatnia edycja:
Do góry