reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

Oj zazdroszcze motywacji do Czeczen jesteście bliżej do tego niż ja . Ja przejechal ma rowerku 2 razy i koniec . Chodziłam na spacery dlugiemale bolały kości miednicy wiec wyluzowałam .
Moze wkoncu mi sie uda ale brak spadku wagi od 2,5 miesiąca zupełnie mnie niemotywuje :(
 
reklama
Migotka ta tabata to daje w kość ale nie jest tak ciężko jak mi się wydawało sama spróbuj to tylko 4 minuty.:)
Corrine ja jak byłam u mojego gin te ponad 6 tyg po porodzie to się go pytałam jak z ćwiczeniami to stwierdził że śmiało mogę robić a brzuszki powiedział ze tez tylko żebym jescze tydzień poczekala.:)
Zrobiłam dziś Tiffany boczki, mel b brzuch plus tabate na koniec na więcej czasu nie miałam ja się na brzuchu chce skupić najbardziej z takich ćwiczeń i chciałabym około 12000 kroków dziennie robić mam taką aplikacje co mi je liczy i powiem Wam ze fajna sprawa mam nadzieje ze do września afekty beda;)
 
Zrobiłam dziś tabatę i dorzucę ją do moich ćwiczeń .
Ania22 zadroszcze kondycji ja za tiffany sie poki co nawet nie biorę ☺a jutro wybieram sie na male zakupy ☺ostatnio tez sie wybralam a skonczylo sie na dzieciowych ciuchach ☺mam nadzieje ze tym razem tak nie bedzie i coś upoluję fajnego dla siebie☺
 
Ćwiczacym dziewczynom zazdroszczę samodyscyliny.
Migotka teraz to juz tak będzie z zakupami. Ile razy jadę na zakupy tyle razy zawsze kupię coś dla dzieci, a dla siebie rzadko. ☺
 
Ciężko z tymi ćwiczeniami dziś tylko 15 minut na więcej młoda nie pozwoliła a niestety czas mam tylko rano ale 12 tys kroków wczoraj zrobiłam:)

Dziewczyny po cc smarujecie czymś bliznę żeby była mniej widoczna czy zostawiacie ją jak jest?
 
Ciężko z tymi ćwiczeniami dziś tylko 15 minut na więcej młoda nie pozwoliła a niestety czas mam tylko rano ale 12 tys kroków wczoraj zrobiłam:)

Dziewczyny po cc smarujecie czymś bliznę żeby była mniej widoczna czy zostawiacie ją jak jest?

Ja kupilam maść CEPAN na blizny...ale nie smaruje codziennie, bo zapominam. Poza tym ma dość specyficzny zapach... zapach cebuli
 
Moja blizna jest hmmm..
naprawdę fajna, malowidoczna...po prostu lekarz przyłożył się do tego... Dlatego tak się nie przykładam do regularnego stosowania.
Maść jest tania i polecana jako bardzo skuteczna :-)
 
reklama
Do góry