reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

To mi zostalo jakies 3 kg do wagi przed ciążą i nie mogę sie pozbyc ich. Generalnie źle nie jest gdyby nie brzuch właśnie. Zaczelam ćwiczyć ale kondycja straszna ...musze poszukac ćwiczeń z maluszkiem ;dzieki Corrine za pomysł ☺
Em-es-Zet piekne zdjęcie i piekny synuś
 
reklama
Em-es-Zet zdjęcie jest po prostu wspaniałe - piękna pamiątka.
Ja na początku ciąży schudłam 5 kg, a później przytyłam 18. Na razie schudłam 16, ważę mniej niż przed zajściem w ciążę, jednak chciałabym jeszcze zrzucić co najmniej 2 kg, bo miałam lekką nadwagę. Nawet mogłoby tak zostać, tylko ten brzuch jest beznadziejny. Jakiś taki... Nie mogę się zmobilizować do ćwiczeń.
Nam zaproszenia robił znajomy z zdjęciem synka.
 
zdjęcia cudne.
My mamy chrzciny w listopadzie. miały być we wrześniu ale siostra ma 3 października wesele swoje i nie mamy głowy do tego. Potem miał być październik ale przyszła chrzestna ma 3 wesela i chrzciny już wtedy wiec musza być w listopadzie. nam wychodzi też sporo osób ;/

U nas sie unormowało jemy co 3 godziny. śmiejemy sie gaworzymy.
Byliśmy na usg bioderek i wszystko w porządku . teraz w czwartek mamy wizyte u neonatologa.
Ja też ważę mniej niż przed ciąża ale to 20 za duzo a teraz ciągle głodna jestem. & lat temu jadłam ostrożnie a mały i tak sie darł. Teraz wpieprzam dosłownie wszystko i mały nie ma kolek. Czasem płaczę jak ma zrobić kupe ale to chwila jest.
Tylko miał paskudny trądzik który bardzo powoli mu schodzi z polików.



Dziewczyny ja mam masakryczny problem z wypróżnianiem sie, któraś tak ma? sliwki kawa ogórki popite woda z kranu nic nie dają czuje się strasznie źle. Załatwienie sie to jak poród. a w jelitach czuje zastój jak cholera. i nadal nie czuje pęcherza....
 
Ostatnia edycja:
Em-Es-Zet super zdjęcie tez chciałam się wybrać na taką sesje ale coś mi nie wyszło. Teraz czekam aż mała skończy pół roku i zrobię jej wspólna sesje z bratem :)

Ja mam problem z chrzcinami ponieważ nie mamy kościelnego i jeden ksiądz nam odmówił:/

Kg po ciąży dodatkowych nie mam ale brzuch taki skapcialy tak jak Ty Corrin staram się pamiętać o wciągniu brzucha:D nawet ostanio na ps3 kupiłam sobie płytkę mel b ale jakoś nie mam kiedy ćwiczyć..
 
amazonka - ja nie mam problemów, ale w ciąży pomagały mi bardzo jogurty Activia oraz czopki evaqu. A i owsiankę jadłam.

A ja właśnie się zmobilizowałam i poćwiczyłam z Chodakowską, wzięłam pierwszy lepszy filmik na youtubie https://www.youtube.com/watch?v=7ox61vrNmto :-D myślałam, że umrę haha co ta ciąża ze mną zrobiła ;-) i to pomimo chodzenia na basen. Niestety ćwiczenia na brzuch mi nie idą, ponieważ okropnie boli mnie blizna po cc :-( ciekawe kiedy mi to przejdzie.

Tak więc dziewczyny, zabieramy się za nasze ciała !! :-)
Pamiętajcie tylko, żeby nie karmić przynajmniej przez pół godziny po ćwiczeniach.
 
Corrine i co dałaś rade te 40 minut skakać z chodakowska? :D ja ostanio po 25 minutach ćwiczeń ale innych byłam mokra jak szczur:p
Tak Cię ta blizna po cc boli? Mnie moja nie boli chyba że młoda na przewijaku macha nogami i wali mnie w nia to wtedy ją czuje
 
Ostatnia edycja:
Ja nie mam problemów z wyproznianiem ale arbuza zajadam kilogramami a on ponoć wspomaga przemiane materi więc może to pomaga.
Mnie jakoś Chodakowskiej ćwiczenia nie przypadly do gustu więc ćwiczę z Mel B. Przed ciążą cwiczylam Mel b+Tiffany na zmianę z Julian Michaels i bardzo chce wrócić do tego zestawu chociaz na dzien dzisiejszy kilka minut i padam.☺Ale masz rację Corrine trzeba sie porządnie za siebie zabrać ☺
 
Migotka ja ostanio ćwiczyłam z mel i Tiffany plus tabata z Natalia gacek przed ciążą tez te same babki ;) chodakowska tez mi nie pasuje. Od jutra mam zamiar zacząć ciekawe czy tym razem "od jutra" będzie wcielony w życie ;)
 
Ania 22 i jak tabata .znalazlam kiedys ten trening ale go nie probowalam ,ciezko jest? Muszę sobie cyckonosz kupić do ćwiczeń bo mam za maly a dzis w decathlonie jak ns złość byly same make rozmiary ☺dzis nie ćwiczę bi mam mega lenia
 
reklama
Ania, blizna sama z siebie nie boli, tylko wtedy jak ćwiczę właśnie brzuszki, albo tak jak u Ciebie Mały mnie kopie po brzuchu. Nie jestem pewna czy robić brzuszki, czy nie zrobię sobie tym kuku, więc omijam te ćwiczenia lub robię tylko lekko. Dałam radę te 40 minut ale myślałam, że nie wstanę z kolan :-D i również byłam mokrusieńka :-) jutro pewnie to poczuję :-D
Mnie bez różnicy z kim ćwiczę, Chodakowska przyszła mi na myśl, więc padło na nią :-) ważne żeby w ogóle ruszyć tyłek :-) przed ciążą nigdy nie ćwiczyłam w domu, od lat chodziłam na różne aerobiki, ale na razie wolę basen bo nie jestem ograniczona konkretnymi godzinami.
 
Do góry