reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

Namiastka chrzcin... ;-)
 

Załączniki

  • 1437355445066.jpg
    1437355445066.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 55
  • 1437355472346.jpg
    1437355472346.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 54
  • 1437355509796.jpg
    1437355509796.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 61
  • 1437355536486.jpg
    1437355536486.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Em-es - ale masz grzecznego synka, ale ochrzczony jak ma się zachowywać?jak aniołek. Gdzie takie fajne ubranie kupiłaś? U mnie ta uroczystość za tydzień

Wszystko zdobylam oddzielnie,,, spodnie dresowe już miał, koszula i szelki-allegro, buty w sklepie stacjonarnym, ale i są dostępne w necie / polskiej firmy Lafel/
 
eM -eS-Zet ja też zazdroszczę spokojnego synka. My walczymy każdego dnia. Mała zaczęła 8 tydzień i od kilku dni bardzo marudzi, dziś w nocy budziła się co 1-1,5 ; (
Lafragola Dlaczego przeszłas na mm? Coś było nie tak ?
 
em-es-zet - super fotki :-) na zaproszeniu jest Filip ? chyba muszę też zacząć myśleć o chrzcinach... A grzecznego aniołka gratuluję, na mojego też narzekać nie mogę, choć nie jest taki święty jak Twój :-)

Migotka, obawiam się, że unormuje mu się jak znajdę i wyeliminuję następny alergen... jak na razie zero nabiału i po ostatniej jajecznicy również jajek :-(

Organizujecie chrzciny gdzieś w knajpie czy w domu ? u mnie podstawowa najbliższa rodzina to 18 osób :-/
 
em-es-zet - super fotki :-) na zaproszeniu jest Filip ? chyba muszę też zacząć myśleć o chrzcinach... A grzecznego aniołka gratuluję, na mojego też narzekać nie mogę, choć nie jest taki święty jak Twój :-)

Migotka, obawiam się, że unormuje mu się jak znajdę i wyeliminuję następny alergen... jak na razie zero nabiału i po ostatniej jajecznicy również jajek :-(

Organizujecie chrzciny gdzieś w knajpie czy w domu ? u mnie podstawowa najbliższa rodzina to 18 osób :-/

Tak Corrine- na zdjęciu Filip...zaproszenia sama robiłam, tak jak i przyjęcie ;-) W domu dla 11 osób- dziadkowie i chrzestni...bez rodzeństwa... Póki co Felo grzeczny, ale nie ma co wywoływać wilka z lasu...Każdy mi wróżył, ze będzie dziecko nerwowe / bo ja z mężem dwa żywioły/, że nie będzie spać w nocy /bo ja od połowy ciąży chroniczna bezsenność / a tu narazie nic się nie sprawdza. Z karmieniem nie ma problemu jeśli chodzi o jakies uczulenia...Jedyny problem z jakim się borykamy to zastój moczu w lewej nerce od urodzenia,ale jesteśmy po konsultacji z nefrologiem i póki co nic złego się nie dzieje. Kontrole moczu co miesiąc, i usg nerek co 2 msc
 
em-es-zet to gratuluję :-) śliczny synek :-) szkoda, że nie zrobiłam małemu takiej sesji, samej nie wychodzą mi takie ładne zdjęcia. U mnie nie ma możliwości żebym nie zaprosiła rodzeństwa, zwłaszcza, że będą też chrzestnymi więc wypadałoby żeby byli :-D gotować dla prawie 20 osób to jakoś mi się właśnie nie chce za bardzo... Może zastanowię się nad cateringiem.
Sama mam problemy z nerkami więc wiem co to zastój, mam nadzieję, że Filipkowi przejdzie i nie będzie miał później żadnych problemów.
 
em-es-zet to gratuluję :-) śliczny synek :-) szkoda, że nie zrobiłam małemu takiej sesji, samej nie wychodzą mi takie ładne zdjęcia. U mnie nie ma możliwości żebym nie zaprosiła rodzeństwa, zwłaszcza, że będą też chrzestnymi więc wypadałoby żeby byli :-D gotować dla prawie 20 osób to jakoś mi się właśnie nie chce za bardzo... Może zastanowię się nad cateringiem.
Sama mam problemy z nerkami więc wiem co to zastój, mam nadzieję, że Filipkowi przejdzie i nie będzie miał później żadnych problemów.

No ja już w ciazy obiecałam sobie,że zafunduje małemu pamiątkę i jak mial 13 dni bylismy z nim w studio na sesji. Super przygoda,frajda a i niezapomniane ujęcia...Tzn już w drugiej dobie w szpitalu mial mini sesje.. a reszta gdy mial 13 dni.A to jedno z ulubionych zdjęć ;-)
 

Załączniki

  • 1437385596062.jpg
    1437385596062.jpg
    13,1 KB · Wyświetleń: 56
A powiedzcie mi dziewczyny jak tam Wasza forma, kilogramy no i brzuchy? Ja do wagi sprzed ciazy wrocilam po 3 tyg.jednak brzuch,bardziej dolna partia woła o pomste do nieba...jakoś zmobilizować się do ćwiczeń nie mogę...o restrykcyjnej diecie tez poki co zapominam,bo karmie ehhh
 
reklama
Rewelacyjne zdjęcie :-) zazdroszczę!

U mnie waga jest czasami nawet poniżej tej sprzed ciąży. Jestem od niedawna na diecie bezmlecznej i bezjajecznej więc automatycznie skończyło się podjadanie słodyczy, zwłaszcza poza domem. Myślę więc, że spadnę z wagi jeszcze bardziej. Natomiast brzuch też jest do dupy. Nie trzyma się, muszę pamiętać o wciąganiu go, kiedyś robiłam to automatycznie :-D chodzę 2 x w tygodniu na basen ale musze zabrać się za jakieś dodatkowe ćwiczenia bo bez nich brzuch się sam nie wzmocni. jak na razie robię tylko przysiady z Małym na rękach, uspokaja go to przy okazji ;-)
Jeśli spadłaś z wagi to nie ma co męczyć się nawet dietami, potrzebne są ćwiczenia żeby odbudować mięśnie.
 
Do góry