reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

reklama
Noo...dziś probowalam ćwiczyć... Trochę w dwóch turach z przerwą na karmienie mlodziana...Mel B-brzuch + Chodakowska-skalpel...kondycja marna...jak przypomnę sobie ten zestaw sprzed ciąży jak śmigalam a teraz to...olaboga ;-) Byłam zapaloną rowerzystką średnio 3 razy w tygodniu dystans w granicach 30 km...brakuje mi tego no ale teraz wyższe cele do ogarnięcia...
 
No ja już też po ćwiczeniach :-) również z przerwą na przewijanie małego :-) ja ćwiczę po karmieniu, żeby w razie czego nie musiec go karmić od razu po ćwiczeniach. Dziś o wiele lepiej niż przedwczoraj! czyli jest jakaś nadzieja, że coś ze mnie jeszcze będzie :-D choć i tak mokra jestem nieziemsko, upały dodatkowo nie pomagają.

Na bliznę nic nie stosuję. Mam plastry, które naklejałam kiedyś na inne blizny, ale jakoś nie widziałam efektów. Na blizne po cc raz nakleiłam, ale w tych upałach od razu mi się odparzyło i szybko zdjęłam. Po tej maści są jakieś efekty ?

Lecę pod prysznic zanim Mały się obudzi :-)
 
Ja dopiero ćwiczę koło 21,22 jak dzieciaki pójdą spać ☺a jestem dziś po zakupach i udalo mi sie coś upolowac dla siebie i ☺dla dziecków również
 
Widzę ze wszystkie się za siebie bierzemy:D tez bym wolała ćwiczyć wieczorem jak dzieciaki śpią ale przy mężu nie będę skakać jakoś bym się dziwnie czula:p mam nadzieje ze niedługo zacznie chodzić na popołudnie do pracy i będę mogła więcej zdziałać apropo cwiczen:p

Corrine a Ty ćwiczysz z chodakowska? :)
 
Ania22 ja ćwiczę MelB poki co a od przyszlego tygodnia dorzucę ćwiczenia z julian michaels i tabata zostaje również Tak robilam przed ciążą i bardzo mi to pasowalo.cwiczylam 5-6 dni w tygodniu i efekty byly super. Najgorzej w moim przupadku bylo zacząć a potem pelne uzależnienie od ćwiczeń .Chodzilam również na pole dance i zamierzam to kontynuować od września ☺super sprawa polecam
 
A z mel które zestawy wybierasz? O Julian nie słyszałam ale sprawdze;) ja chciałam iść na pole dance ale mój mąż głupio komentował i mi się odechcialo:/
 
reklama
W tym momencie pośladki i brzuch są moum glownym celem i cardio robię. A pole dance jest swietne i strasznie męczące ale sama rozgrzewka trwa dobre 15 minut .ja poczulam mięśnie o ktorych nie mialam pojecia że są ☺
 
Do góry