reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

reklama
To i ja musze zacząć się udzielać bo tylko Was podczytuje;) my byliśmy w starych jablonkach kolo Ostródy ale młoda kolki miała i ciężko było ;)
 
Ja byłam 3 dni u teściów, a w poniedziałek jadę z dzieciakami w góry. Będą 3 dziewczyny i 4 dzieci- będzie wesoło na pewno;)
Ja to już nie mam siły do tego ulewania, kiedy to się skończy? :( ciągle muszę przebierać siebie albo Mikołaja, eh..
 
Moje pierwsze dziecię bardzo dużo ulewalo teraz ma 6 lat i refluks żołądkowo przelykowy :/ mała mi nie ulewa w ogóle narazi..

Efka udanego wypoczynku :D

Ja mam problem z młodą na spacerach jak nie ryczy.. to nawet na ławce nie mogę klapnac bo się budzi odrazu terrorystka mała. W domu bez problemu zasypia sama w łóżeczku czasem w bujaku ale spacery to mordega..
 
Mikołaj ma tak falami, raz w ogóle nie uleje, raz troszkę, a raz wydaje mi się że wszystko co zjadł..tak to przybiera na wadze.
Że spaniem to jest masakra, w ciągu dnia potrafi przespać łącznie 2 godziny, na szczęście w nocy jest lepiej, tylko raz się budzi, ok 3.
 
reklama
Do góry