reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Mój synek śpi na klinie od 4 tygodni, ponieważ bardzo ulewał, a co za tym idzie do miesiąca mało przybierał na wadze. W dzień jest ok, ale w nocy zjeżdża na boki. Niestety coś za coś. Syneczek dzisiaj spał od 21 do 3.30. Obudziły mnie piersi, które bardzo bolały. Nakarmiłam go z jednej a dopiero ok. 6 z drugiej. Myślałam, że mi eksploduje. Z reguły wysypiam się co noc (odpukać).:-)
Na bioderka idziemy dopiero po 12 tygodniu - takie mamy zalecenia.
Niestety mamy problem z napięciem mięśniowym (osłabione napięcie). :-( Byliśmy u neurologa i musimy się rehabilitować. Od poniedziałku ćwiczymy 3 razy dziennie metodą Vojty. Mam nadzieję, że będą efekty.
 
reklama
Corrine klin sie u nas sprawdzil,maly ulewa więc jestem spokojniejsza chociaz też zjezdza na boki wiec waleczki Mu funduje na noc z reczkikow.Generalnie jestem bardzo zadowolona.
 
Etsa moje też bolą jak maly dluzej pospi niż zwykle tylke jego na snie nie przystawie bo nie chce zlapac więc kilka razy laktator pomógł.
 
Dziewczyny powiedzcie, wasze dzieciaki tak długo w nocy śpią po karmieniu piersią? Moja maksymalnie 4 godziny od początku karmienia co daje mi maksymalnie 3 godziny z haczykiem i to tylko raz w ciągu doby bo kolejne nocne spania są juz krótsze. W czego to wynika?
 
Mój też jest tylko na piersi i spi do 6 godzin ciągiem a kolejne budzenie ma co okolo 2 do 3 godzin wiec przewaznie kolo 6 rano. Wiafomo różnie bywa ma lepsze i gorsze nocd ale na ogół tak tk wygląda. Nie wiem od czego to zależy ale ostatnoe karmienie dostaje z obu piersi czasami po godzinie jeszcze doje troszke i spi dalej. Różne są dzieciaczki i różnie śpią moj starszy syn budzil się co 2 do 3 godzin i nigdy nie spał dłużej za jwdnym razem ...chodzilam mega zmęczona .Probowalam różnych metod żeby wydłużyć ten czss ale poległam niestety .Jedna matka ,jeden ojciec a dzieci od początku inaczej zaprogramowane☺
 
No to wychodzi że mój też jak skończył 4 tygodnie śpi u siebie. :)

Maja - my sie zawijamy w kokon. u nas tez zaczyna zagadywać :)
lafralgola- swietne to tyko cena. ja mam otulacz motherhood
migotka moj spi tak samo od 21 do 3 potem kolo 6 i dzis spał do 8
corrine- sama na własną ręke nic nie będe odstawiac, zaraz bedzie szczepienie to dopytam. z kupkami nie ma problemu i kolkami tez nie. ja jem wszystko. zdarza sie ze płącze jak robi kupke, ale to raczej normalne :)
etsa grunt to systematyczność, będzie dobrze.
maja mój też nie spi za długo miedzy karmieniami, zdarza sie ze do południa je co godzinę pociumka pociumka i za chwile znów chce ;) taka nasza rola :-D
 
Etsa, jak mały znosi rehabilitację? Szkoda takiego maleństwa, to dla niego duże wyzwanie. Widzisz na co dzień problemy z napięciem mięśniowym?
 
reklama
Mój synek śpi na klinie od 4 tygodni, ponieważ bardzo ulewał, a co za tym idzie do miesiąca mało przybierał na wadze. W dzień jest ok, ale w nocy zjeżdża na boki. Niestety coś za coś. Syneczek dzisiaj spał od 21 do 3.30. Obudziły mnie piersi, które bardzo bolały. Nakarmiłam go z jednej a dopiero ok. 6 z drugiej. Myślałam, że mi eksploduje. Z reguły wysypiam się co noc (odpukać).:-)
Na bioderka idziemy dopiero po 12 tygodniu - takie mamy zalecenia.
Niestety mamy problem z napięciem mięśniowym (osłabione napięcie). :-( Byliśmy u neurologa i musimy się rehabilitować. Od poniedziałku ćwiczymy 3 razy dziennie metodą Vojty. Mam nadzieję, że będą efekty.

Możesz mi napisać jakie ćwiczenia robisz? U nas też obniżone napięcie a termin do lekarza odległy.
 
Do góry