reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Ja szczepiłam wczoraj 5w1 i wzięliśmy pierwsza dawkę rotawirusa. Będę jeszcze szczepiła na pneumokoki. Meningokoki odpuszczam. Mały po szczepieniu spał cały dzień z przerwami na jedzenie. Bałam się o noc, ale była znośna poza jedną przerwą w śnie od godz. 2 do 4:30 :-)
 
Ja też zamierzam szczepić 5w1 -(ponoć 6w1 jest póki co niedostępna. ..ze ma być w sierpniu )i na pneumokoki ze wzgledu na starszego w domu rota odpuszczamy .ale robimy ptzerwe miedzy skojarzoną a na pneumokoki-tak polecila pediatra
 
No to ja jestem totalnym szczepień num wywrotowcem to póki co nie szczepie na nic. W pierwszej dobie tez odmówiłam szczepienia. Dopiero za pół roku planujemy szczepić. I tez nie na wszystko. O dziwo, opinie w szpitalu i poradni podzielone. Jedni krytykują a inni chwalą.
 
A ja jeszcze powrócę do tematu pup - przechwalilam Bephanten- na pupce synka zrobiła się mała ranka. Miałyście tak? Jak z tym sobie radzilyscie? Na pewno sucha pupka i częste wietrzenie, co jeszcze?
 
reklama
W szpitalu jednemu małemu tak się zrobiło, miał dwie wielkie rany na pupie, krew mu leciała. Pediatra powiedziała mamie żeby nie używać pampersow premium care tylko tych zielonych. Nie mogła używać chusteczek tylko myć wodą i smarowala (nie wiem jak to się pisze ani czy to dobra nazwa, kojarze jak mówiła) tormentiolem. Następnego dnia było dużo lepiej.
 
Do góry