reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
ja podalam ten koperek i wkasciwie to juz nie wiem czy za duzo czy za mocne czy co, bo jeszcze tak mi nie plakal, zanosi sie masakrycznie.
 
U nas małego też wysypało na buźce i też przemywamy przegotowaną wodą, póki co powoli się poprawia. A na brzuszek położna nam dzisiaj poleciła esputicon dawać 3x5 kropelek. No i rumianek, bo koper pomaga dziecku się odgazować, ale podobno też wzmaga gazy i wzdęcia. A rumianek reguluje kupkę i przy okazji oddawanie gazów. Przynajmniej tak dzisiaj położna nam powiedziała :>
 
Corrine my walczyliśmy z odparzeniami jak coś zjadłam i Mały robił kwaśne kupy i się podrażnił naskórek:/ nie pomagał sudocrem, bepanthen, linomag, alantan... U nas pomógł dopiero tormentiol - pupa wygojona w końcu... Jakby tormentiol sam nie pomagał to polecam jeszcze na zmianę smarowanie tormentiolem i clotrimazolem... A sposób położnej, którego nie wypróbowałam w końcu to przemywanie pupy przegotowaną wodą z nadmanganianem potasu i wietrzenie pupy i żeby później sama wyschła po takim przemyciu

Tylko ostrożnie z tormentiolem bo zawiera brom który jest bardzo niebezpieczny. To jest masc która ratuje sytuacje jak juz nic nienpomaga ale należy jej unikać jak ognia. A nadmanganian mozna tez spokoj dodadac do kompieli.
 
reklama
Moj tez cierpi wieczorami :( Juz wszystkiego prawie próbowałam i czasem jest dużo lepiej a czasem tragedia i nie wiem jeszcze od czego to zależy. Jak dojde do tego to dam znać...
 
Do góry