reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Kika moje kondolencje !! :*:*:* Trzymaj się Kochana!! Masz rację skoro odszedł w spokoju to naprawdę dobra wiadomość. Tym bardziej że był w domu w otoczeniu rodziny. Dla Twojego Tatusia
[*]
[*]
[*]

Ka_tka tak naprawdę najwiarygodniejszy pomiar jest z 8 tyg ciąży gdy dzieci powinny być mniej więcej takiej samej wielkości. Jeśli dziecko jest mniejsze term się wydłuża lub większe to przyśpiesza. Potem na to się już nie patrzy bo każde dziecko rośnie w swoim tempie i tak naprawdę wszelkie USG są ustawione chyba na wagę 3200g i dł 52 cm a jak wiadomo dzieci są i mniejsze i większe. Tak mi to tłumaczył mój ginekolog jak byłam w ciąży z Oliwią. I to racja bo jak ktoś nosi 5 kg dziecko no to tak naprawdę termin mu się wtedy o 2 miesiące przyśpiesza :D
Martha z tego co ja wiem to u nas lekarze jeśli minął rok od pierwszej cesarki to każą rodzić naturalnie oczywiście jeśli nie ma do tego przeciwwskazań no ale co lekarz to inna opinia :)

U mnie poród poszedł też szybciutko chociaż miałam wywoływany. O 10 stawiłam się na porodówce a o 14 po dwóch partych córcia była już na świecie :) Pierwszego dnia byłam słaba ale potem nikt by nawet nie zauważył że dopiero co urodziłam. Śmigałam jak nowo narodzona i czułam się o niebo lepiej niż przed samym porodem :)
 
reklama
No podziwiam was dziewczyny że chcecie dobrowolnie się ciąc, ani to dobre dla dziecka ani dla karmienia ani dla Was. Wiem że niektóre kobiety ciężko rodza to wtedy rozumiem ale jednak po cesarce jest rana, nie można podnosić, schylać się. No dla mnie bleeeee :p
 
Moja szwagierka rodziła 2 dziecko po 3,5 roku i miała wybór. Ja karmiłam normalnie po cesarce co prawda pokarm pojawił się n ie od razu ale super sobie radziłyśmy. Zresztą zobaczymy jak będzie jeszcze sporo czasu zostało :)
 
Lisica wiem dlatego napisałam że dla mnie to przerażające, ja się tak boje igły że masakra a co dopiero cięcia :). Wiadomo ze każda odczuwa to inaczej.
 
Hej kochane dziewczyny :)

Odebrałam wyniki z BETY i wyszła mi 1490.68 :) Cieszę się :) Okaże się na 100% w czwartek, jeśli wzrośnie beta o ileś tam :))
Pozdrawiam :)
 
Dziękuję, a Ty umiesz może na podstawie tego wyliczyć dokładny tydzień? Nie za małe to BHCG?
Jak się dziewczyny czujecie w ogóle, bo mnie tylko piersi bolą, nic poza tym :)
 
reklama
Kika- Szczere kondolencje, na pewno byłaś blisko z Tatą i przeżywasz to wszystko. Nie wiem czy to coś pomoże, ale może próbuj sobie tłumaczyć, że tutaj przy takiej chorobie nie miał już życia. W Niebie ma Swój Raj i Tam już NIE CIERPI!
Trzymaj się jakoś.
 
Do góry